Good Gout

Na začátku příběhu francouzské značky GoodGout stála výzva: Vrátit chuť do talířů našich dětí a připravit jim něco skutečně dobrého! V prvních letech života si děti budují správné stravovací návyky. Proto GoodGout nabízí společnou cestu, na které můžeme rozvíjet jejich chuťové smysly už od nejútlejšího věku. Díky talentovanému šéfkuchaři a týmu odborníků na výživu se podařilo připravit spoustu nutričně vyvážených jídel a pamlsků, které jsou navíc 100% bio. Mezi hlavní závazky společnosti GoodGout patří: vše musí být chutné a bio; kratší tepelná úprava, než u příkrmů ve skle, což zachová více živin v produktu; je kladen důraz na jednoduchost receptu a originalitu ingrediencí. V sortimentu GoodGout můžete najít např. 100% bio kapsičky, které jsou ideální pro rozšíření jídelníčku již od 4 měsíců věku dítěte. Jsou navíc v praktickém uzavíratelném cestovním balení. Nebo také krémové jogurtové kapsičky s kravským mlékem, které se hodí jako dezert i skvělá svačinka a spoustu dalších! 

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
110 Kč
BIO vanilková kolečka ve tvaru prstence k jednoduchému uchopení mají velmi jednoduché složení a skvělou chuť! Jsou vhodné pro děti od ukončeného 10. měsíce.
110 Kč
BIO kakaová kolečka ve tvaru prstence k jednoduchému uchopení mají velmi jednoduché složení a skvělou chuť! Jsou vhodné pro děti od ukončeného 10. měsíce.
45 Kč
BIO snídaně s jahůdkami probudí chuťové pohárky hned po ránu! Zabalena v praktické kapsičce s uzávěrem. Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.
45 Kč
BIO snídaně s borůvkami probudí chuťové pohárky hned po ránu! Zabalena v praktické kapsičce s uzávěrem. Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.
55 Kč
Jablkovo fíková 100% bio kapsička je ideální pro rozšíření jídelníčku již od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.
50 Kč
Mangová 100% bio kapsička je ideální pro rozšíření jídelníčku již od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.
50 Kč
Švestková 100% bio kapsička je ideální pro rozšíření jídelníčku již od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.
45 Kč
BIO snídaně s hruškami probudí chuťové pohárky hned po ránu! Zabalena v praktické kapsičce s uzávěrem. Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.
50 Kč
z meruněk a banánů ve formě praktické kapsičky je ideální pro rozšíření jídelníčku již od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.
50 Kč
Batátová 100% bio kapsička je ideální pro rozšíření jídelníčku již od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.
50 Kč
Broskvovo hrušková 100% bio kapsička je ideální pro rozšíření jídelníčku již od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.
55 Kč
Jablečno malinová 100% bio kapsička je ideální pro rozšíření jídelníčku již od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.