Grig

Velké věci začínají často poměrně nevinně – stejně jako GRIG. Kdo by to byl býval řekl, že k založení firmy s potravinami z hmyzu přiměje letní tábor? Ale přesně tak se to stalo. V roce 2015 se na jednom takovém Adam Dostál poprvé setkal s návrhem, ať ochutná kobylku - a nápad byl na světě! V té době byla ještě výroba potravin z hmyzu nelegální, ale vše se změnilo o tři roky později, když EU výrobu povolila. 

A tak Adam začal společně s Mendelovou univerzitou provádět nekonečné množství výzkumů, které posunuly jeho produkty na úplně jinou úroveň. Ukázalo se, že hmyzí svačinky jsou nadupané bílkovinami a doplňují pro naše tělo tolik potřebné makro i mikroživiny. A to vše za použití minimálního množství vody nebo nutného prostoru pro hmyz. Prostě čistá efektivita po všech stránkách!

Z dlouhodobého hlediska je to tak velmi udržitelný zdroj nejen kvalitních ale hlavně na chuť vynikajících potravin. GRIG nabízí pochoutky jako sušené cvrčky nebo červíky s různými příchutěmi, cvrččí tyčinky, chipsy nebo čokoládu. Doporučujeme vyzkoušet!

Filtrovat produkty
Složení