Hemp For Help

Produkty Hemp for Help vyrábí dle tradičních receptu, jejíž tajemství si předávají z generace na generaci a obohacují je o zázračné účinky konopí, které má úžasné léčebné schopnosti. Čím jsou kosmetické produkty Hemp for Help tak výjimečné? Olej z konopných semen a výtažek ze setého konopí (Cannabis Sativa) má neuvěřitelné hydratační, zvláčňující a ošetřující účinky na lidskou pokožku. Velmi dobře napravuje důsledky jejího vysušení a přitom neucpává póry. Aplikace oleje z konopných semen řeší lokální záněty na pokožce a potlačuje projevy jejího stárnutí. Konopný olej je výborný rovněž pro ošetření mnohých kožních obtíží jako je lupénka, ekzém, akné či dermatitida.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Cena
-
Sleva 10 %
890 Kč   801 Kč
Konopný pleťový krém je skvělým produktem zvláště pro jeho všestranné využití. Oceníte ho v boji s ekzémem, působí protizánětlivě, ale zároveň pleť krásně hydratuje a zanechá jí hladkou a pružnou. 
190 Kč
100% přírodní balzám na rty vám zajistí okamžitou hydrataci a osvěžení rtů. Díky složení je tento balzám jedinečným přírodním nástrojem pro boj s popraskanými rty nebo opary.