Herba Medica

Firma ELANATURA byla založena roku 1998 jako mezinárodní společnost s centrem v Praze. Ve spolupráci s předními odborníky v oblasti fytoterapie postupně vyvinula řadu přírodních doplňků stravy, určených k řešení a předcházení civilizačních nemocí. S velkým úspěchem dlouhou dobu spolupracuje s lékaři celostní medicíny.

Přírodní doplňky stravy a bylinné tablety Herbamedica od Elanatura obsahují sušenou směs bylin, řas, hub nebo listů exotických stromů. Při jejich výrobě nejsou používána žádná sladidla ani barviva. Bylinné tablety Herbamedica nejsou potahovány. Jsou vhodné k předcházení a řešení civilizačních chorob. Každá z těchto kombinací je vysoce koncentrovaná a má blahodárný vliv na konkrétní problémy organismu.

Přírodní doplňky stravy Herbamedica mohou být současně přijímány s klasickými léky naordinovanými lékařem. Velmi rychle se vstřebávají organismem a mají regenerační a čisticí vliv. Dlouhodobé užívání bylinných tablet nevede k návyku. Přírodní doplňky stravy od Elanatura lze vzájemně kombinovat, čímž se i zesílí účinek obsažených látek. Divoce rostoucí byliny použité v tabletách rostou v ekologicky chráněných oblastech, kde se neužívají pesticidy, herbicidy ani nitráty.

Filtrovat produkty

Renofit

Renofit díky obsahu celíku zlatobýlu, medvědice lékařské či smilu písečného působí příznivě na celý močový systém. Smil také u žen přispívá k celkové pohodě při menstruaci nebo v menopauze.

Stearon

Doplněk stravy Stearon působí díky kotvičníku příznivě na močové cesty na činnost pohlavních orgánů u mužů. Přidaná vrbovka je pak známá tím, že pozitivně ovlivňuje zejména prostatu.

Bilikal

Bilikal působí díky smetánce či čekance pozitivně na činnost střev. Tyto účinky podporují také řepík nebo třezalka, které současně podporují správnou fuknci žlučníku.

Menofin

Směs Menofin díky meduňce přispívá k hormonální rovnováze a přidaná šalvěj či vrbovka působí na ženský organismus příznivě při menstruaci i těsně před ní, ale také v období menopauzy.

Matrika

Mix bylin je vhodný pro každou ženu. Obsahuje například řebříček a kontryhel, které přispívají k celkové pohodě před menstruací a při ní. Meduňka pak napomáhá hormonální rovnováze.

Mamofit

Doplněk stravy Mamofit je určen pro ženy a díky obsahu řebříčku a meduňky přispívá k celkové pohodě během menstruace. Meduňka pak také napomáhá hormonální rovnováze.