Herba Medica

Firma ELANATURA byla založena roku 1998 jako mezinárodní společnost s centrem v Praze. Ve spolupráci s předními odborníky v oblasti fytoterapie postupně vyvinula řadu přírodních doplňků stravy, určených k řešení a předcházení civilizačních nemocí. S velkým úspěchem dlouhou dobu spolupracuje s lékaři celostní medicíny.

Přírodní doplňky stravy a bylinné tablety Herbamedica od Elanatura obsahují sušenou směs bylin, řas, hub nebo listů exotických stromů. Při jejich výrobě nejsou používána žádná sladidla ani barviva. Bylinné tablety Herbamedica nejsou potahovány. Jsou vhodné k předcházení a řešení civilizačních chorob. Každá z těchto kombinací je vysoce koncentrovaná a má blahodárný vliv na konkrétní problémy organismu.

Přírodní doplňky stravy Herbamedica mohou být současně přijímány s klasickými léky naordinovanými lékařem. Velmi rychle se vstřebávají organismem a mají regenerační a čisticí vliv. Dlouhodobé užívání bylinných tablet nevede k návyku. Přírodní doplňky stravy od Elanatura lze vzájemně kombinovat, čímž se i zesílí účinek obsažených látek. Divoce rostoucí byliny použité v tabletách rostou v ekologicky chráněných oblastech, kde se neužívají pesticidy, herbicidy ani nitráty.

Od této značky je zobrazeno 25 produktů, zjednodušte si výběr použitím filtru.

Filtry a parametry produktů:

Příznivé účinky

Složení

Gastro

Pomáhá odstranit záněty sliznice zažívacího traktu, jako je gastritida, vředové choroby nebo kolitidy. Snižuje zvýšenou žaludeční sekreci, tlumí bolesti a urychluje regeneraci sliznice.

Matrika

Mix bylin je vhodný pro každou ženu. Obsahuje například řebříček a kontryhel, které přispívají k celkové pohodě před menstruací a při ní. Meduňka pak napomáhá hormonální rovnováze.

Relaxa

Vyvážená směs pomáhá při zvýšené duševní námaze, během depresí, při neurózách nebo nespavosti. Doporučuje se užívat při chronické únavě, bolestech hlavy a proměnách krevního tlaku.

Shi Take

Shi take představuje výborný zdroj polysacharidů, bílkovin nebo vlákniny. Tradiční čínská medicína ji využívá pro oblast žaludku, sleziny či plic nebo pro rozpouštění vlhkosti a hlenu.

Stearon

Doplněk stravy Stearon působí díky kotvičníku příznivě na močové cesty na činnost pohlavních orgánů u mužů. Přidaná vrbovak je pak známá tím, že pozitivně ovlivňuje zejména prostatu.

Renofit

Renofit díky obsahu celíku zlatobýlu, medvědice lékařské či smilu písečného působí příznivě na celý močový systém. Smil také u žen přispívá k celkové pohodě při menstrauce nebo v menopauze.

Diabex

Doplněk stravy Diabetex příznivě ovlivňuje hladinu krevního cukru, ale také metabolismus lipidů a bílkovin. Má antioxidační účinky a působí pozitivně na imunitní systém.

Mamofit

Doplněk stravy Mamofit je určen pro ženy a díky obsahu řebříčku a meduňky přispívá k celkové pohodě během menstruace. Meduňka pak také napomáhá hormonální rovnováze.

Bilikal

Bilikal působí díky smetánce či lékařce pozitivně na činnost střev. Tyto účinky podporují také řepík nebo třezalka, které současně podporuje správnou fuknci žlučníku.