HEVEA

HEVEA není jen značka, je to příběh se svým vlastním účelem. Příběh o tom, jak vytvořit ohleduplnější přístup k naší planetě, kterou zanecháváme budoucí generaci. HEVEA využívá ve svých výrobcích kaučuk - Hevea brasiliensis místo plastů. Zakladatelka značky Terese objevila v tomto přírodním kaučuku bezpečnou a udržitelnou alternativu, kterou hledala po narození její dcery. A tak v roce 2009 vznikla tato krásná značka s ekologickými a udržitelnými výrobky a promyšleným, jednoduchým dánským designem. Všechny obaly HEVEA výrobků jsou certifikované FSC, což je zárukou toho, že papír (nebo dřevo) pochází ze zodpovědně obhospodařovaného lesa, což pomáhá předcházet odlesňování.

Přírodní kaučuk má jednu velkou výhodu oproti syntetickému - vyrobenému z ropy. A to tu, že je biodegradabilní. Působením vnějších podmínek, jako je slunce, mikroorganismy či vzduch, se dokáže chemicky a fyzikálně rozkládat. Všechny HEVEA produkty jsou bezpečné a netoxické. Jsou testovány mezinárodně uznávanými společnostmi (SGS, Intertek a Bureau Veritas) tak, aby vyhovovaly evropským, americkým, australským a kanadským standardům.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
324 Kč
Kačenka do vany Alfie vyrobená z přírodní biodegradabilní gumy je velmi odolná, tvárná a snadno uchopitelná i těmi nejdrobnějšími ručičkami. Napomáhá rozvíjet dovednosti dítěte hmatem a citem v průběhu raného vývoje.
 
Žabka do vany Fred vyrobená z přírodní biodegradabilní gumy je velmi odolná, tvárná a snadno uchopitelná i těmi nejdrobnějšími ručičkami. Napomáhá rozvíjet dovednosti dítěte hmatem a citem v průběhu raného vývoje.