Hodné tuky

Vzniku značky Hodné tuky předcházelo nadšení pro blahodárné účinky konopí a objevení endokanabinoidního systému. Značka Hodné tuky vznikla v roce 2020 ve spolupráci s britskou firmou Endoverse, která se zabývá endokanabinologií, neboli studiem zaměřeným na rovnováhu endokanabinoidního systému. Jeho rovnováha je spojena především s metabolismem tuků v našem těle, a tudíž se správným množstvím a poměrem přijímaných mastných kyselin v těle.

Vznikly tak unikátní produkty, které rovnováhu endokanabinoidního systému pozitivně ovlivňují, a tím přinášejí stabilitu a pohodu do vašeho života.

Produkty Hodné tuky jsou vhodné pro vegany, jsou šetrné k vašemu okolí a čistě přírodní. Základem je odrůdový panenský konopný olej lisovaný z certifikované prémiové odrůdy FINOLA. Olej je lisován za studena v malých dávkách šetrným způsobem. Semínka jsou používána vždy čerstvá z poslední sklizně. Společnost Hodné tuky se zaměřuje pouze na nejkvalitnější suroviny a jejich čerstvost. K obohacování CBD využívají švýcarské konopné výtažky nejvyšší kvality a kvalitní veganský Vitamin D3.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-