Inika Organic

Jak vznikla světoznámě uznávaná značka INIKA Organic? Pouze z prvotního úmyslu odstranit z kosmetické taštičky všechnu syntetickou kosmetiku. Produkty značky INIKA Organic vám přináší výsledky bez komprosmisů a mění kosmetický průmysl od základů. Vyvrací zažitý mýtus, že přírodní kosmetika není dostatečně pigmentovaná a luxusní. Vytvořila moderní, 100% přírodní kosmetiku určenou na tvář, oči i rty.

 

 

INIKA Organic je zcela přírodní kosmetika. Všechny produkty jsou a nadále zůstanou 100% přírodní. Při výběru kosmetiky si můžete být naprosto jistí, že není a nikdy nebude testovaná na zvířatech a neobsahuje složky živočišného původu. Nenajdete v ní rovněž toxiny ani alkohol. Mezi hlavní složky, které v INIKA Organic naleznete patří např. tamanu olej, švestky kakadu, olej z granátového jablka či opuncie. A samozřejmostí je jejich BIO kvalita.

Mezi certifikáty, kterými se INIKA Organic může chlubit, patří certifikát OFC (Organic Food Chain), jenž patří mezi nejvyšší

světové standardy organické kosmetiky. Tento symbol na produktech značí více jak 70% obsah ingrediencí v bio kvalitě. Tužky na oči, obočí a rty obdržely certifikát CCPB Cosmetici Biologici, jenž garantuje přírodní složení produktů a dodržení striktních pravidel při výrobě organické kosmetiky. Certifikace CCF (Choose Cruelty Free Organisation, Austrálie) znamená, že produkty nejsou a nikdy nebudou testovány na živých tvorech. Kosmetika INIKA Organic je 100% veganská.  Produkty neobsahují žádné ingredience živočišného původu, což je doloženo celosvětově uznávaným certifikátem

Vegan Society (UK). INIKA Organic splňuje požadavky Halal certifikace dle AFIC (Australian Federation of Islamic Councils). Neobsahuje alkohol ani ingredience živočišného původu.

 

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Cena
-
966 Kč
Lehký multifunkční BB krém s hedvábnou texturou pro rozjasněnou a sjednocenou pleť je hypoalergenní a vhodný tak pro všechny typy pleti.
935 Kč
Veganský štětec Kabuki je vhodný na aplikaci sypkého či presovaného make-upu, ale dobře si poradí i s aplikací make-upu tekutého. Je vyrobený z vysoce kvalitních syntetických vláken.