Jason

Výrobce značky Jason Natural Products funguje již od roku 1959 jako alternativa k masově vyráběným chemickým produktům běžným na trhu. Při výrobě kosmetiky jsou používané dostupné bio oleje, byliny, plody, kořeny rostlin, květy bohaté na vitaminy, minerály, proteiny, enzymy a jiné biologicky aktivní sloučeniny.

JĀSÖN pochází z řečtiny a znamená to „uzdravuje“. Značka se tak snaží svými výrobky opravdu pomáhat a uzdravovat specifické problémy pleti. Mnoho pečující řad pleťové kosmetiky je určených pro suchou, mastnou nebo stárnoucí pleť.

Mezi hlavní zásady značky patří používání kvalitních přírodních surovin, které využívá při výrobě kosmetiky, značka také velmi razantně odmítá testování produktů na zvířatech. Místo toho nechává každý výrobek podrobit řadě laboratorních testů a poté je už testován přímo zákazníky. Pečlivě jsou vybírány i obalové materiály tak, aby co nejméně zatěžovaly přírody, byly ekologické a recyklovatelné. 

Filtry a parametry produktů:

Certifikáty:

složení

typy pokožky

Ústní voda Powersmile 473 ml

Ústní voda s bělícími účinky podpoří přirozeně zářivou barvu vašich zubů a zároveň pečuje o jejich zdraví. Zabraňuje množení nežádoucích bakterií, působí proti vzniku zubního kamene a zaručí dlouhotrvající svěží dech.

Ústní voda Nutrismile 473 ml

Koncentrát pro pravidelnou ústní hygienu s osvěžující příchutí pomeranče a skořice efektivně bojuje proti nežádoucím bakteriím v ústní dutině, chrání před vznikem zubního kazu a dodá vám dlouhodobý pocit svěžího dechu.