Kendamil

Společnost Kendal Nutricare se nachází v srdci oblasti Cumbria na Severu Anglie. Tato část země je známá především díky panenské přírodě, hlubokým jezerům a zeleným pastvinám. Jedná se také o místo kde se rozprostírá národní park Lake District. Britská farmaceutická společnost Kendal Nutricare vyrábí širokou škálu produktů od výživy pro kojence, dětské kaše až po výživové doplňky pro dospělé. Specializuje se také na výrobu doplňků bez alergenů, laktózy, lepku až po kompletní jídla. Na vývoji výrobků se podílí výhrádně odborný tým pracovníků, který je podporován vysoce kvalitními vědci a profesionály z oblasti laboratorní mikrobiologie. Továrna je každý rok auditována a kontrolována u UK Department for Environment, Food and Rural Affairs (DEFRA) dle nařízení Evropské Unie 853/2004. Továrna je zároveň držitelem certifikátu RED TRACTOR, který je přidělován společnostem, které chovají a pěstují zvířata a plodiny dle nejvyšších standardů a bez pesticidů.
Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
Výprodej
549 Kč
Vysoce kvalitní BIO mléčná výživa pro miminka od narození až do 6. měsíce. Je vyrobena z plnotučného kravského mléka a poskytuje ty nejkvalitnější živiny ve vyvážené podobě. 
Výprodej
549 Kč
Vysoce kvalitní BIO mléčná výživa pro děti ve věku od ukončeného 12. měsíce do 36 měsíců je vhodnou volbou při přechodu z mateřského mléka nebo při kombinaci s kojením.