Kvitok

Kvitok (dříve Navia) je první slovenská, ručně vyráběná přírodní kosmetika, která se vyznačuje kvalitními, jednoduchými a vysoce účinnými produkty. Jsou inspirovány přírodou a skutečnými vědeckými poznatky. Zakladatelkou značky Kvitok je Ing. Martina Dudová, PhD., pro kterou je vývoj a výroba přírodní kosmetiky nejenom její prací, ale hlavně vášní. Díky tomu již získala několik ocenění. Její snahou je propojit přírodní ingredience s vědou a výzkumem tak, aby výsledný produkt byl opravdu funkční. Díky studiu na Lékařské fakultě a inženýrskému - následovně doktorandskému studiu chemie, rozumí fungování lidského těla a vlivu jednotlivých chemických sloučenin na něj. Tyto poznatky, ve spolupráci s dermatology z prestižní slovenské kliniky, využívá při vývoji svých receptur.

Na produktech značky Kvitok můžete najít logo společnosti Cruelty Free International Leaping Bunny. Jedná se o jediný mezinárodně uznávaný certifikát pro kosmetické společnosti, jejichž výrobky (včetně vstupních ingrediencí) nejsou testovány na zvířatech. Tato mezinárdní organizace vyžaduje dodržování cruelty free standardů nad rámec zákonných požadavků a jejich dodržování pravidelně monituruje auditem.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Produktové řady
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
251 Kč
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu. Anti aging sérum dodá stárnoucí pleti po čtyřicítce ten správný náboj a to díky vyvážené kombinaci organických rostlinných olejů, koenzymu Q
599 Kč
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu. Tonizační voda pro zralou pleť s klinicky testovanými aktivními látkami a květovými hydroláty pleť ošetřuje, hydratuje, osvěžuje a bojuje pr
187 Kč
s citrusovo květinovou vůní je vhodný pro všechny typy pokožky. Prebiotický komplex napomáhá tvorbě zdravé mikrobiální flóry kůže a zlepšuje její obranyschopnosti.
 
Přírodní repelentní olej pro děti je nezbytným doplňkem na letní dovolenou nebo na procházku lesem. Je vhodný pro děti od 2 let. Obal je vyrobený z biodegradabilního PLA plastu.
 
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu. Enzymatický peeling je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivější, aknózní či problematické. Hloubkově čistí a revitalizuje pokožku. J
 
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu. Sprej pro snadné rozčesání vlasů, který navíc díky komplexu rostlinných ceramidů poskytuje vlasovému vláknu ochranu před nepříznivými vnější
 
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu. Vyvážená směs přírodních složek chrání pokožku před dehydratací a zároveň zmírňují její podráždění a začervenání. Olej je zabalený v biodegr
 
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu. Krém s kokum a kombo máslem a hroznovým olejem pro obnovu pružnosti a pevnosti pokožky.    
 
Květová voda růže damašská bez konzervačních látek a alkoholu pro zralou, suchou a citlivou pleť výborně hydratuje, zmírňuje kruhy a otoky pod očima a vyrovnává pH pokožky.
 
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu. Váleček pro profesionální ošetření pleti či těla v pohodlí domova.
 
Za studena lisovaný mandlový olej je vhodný pro všechny typy pleti, který je svým složením velmi blízký kožnímu lipidovému filmu. Využijete jej např. na bolestivé bradavky nebo k posílení nehtů.