Prohlédněte si vaše seznamy přání

Libebit

Libebit je česká značka, která sice vznikla teprve před několika lety, ale za tu dobu si již získala srdce mnoha zákazníků. Základem úspěchu je pečlivá ruční práce, jež spolu s kvalitními přírodními surovinami dává vzniknout kosmetice, která je nejen účinná, ale také zdravá pro lidský organismus. Ze sortimentu si můžete vybrat originální mýdla, pěsticí kosmetiku, ale třeba i přísady do koupele.

Kosmetika Libebit je plná darů přírody, které citlivě pečují o jakýkoliv typ pokožky. Najdete v ní takové ingredience jako kozí mléko, konopný olej, Aloe vera nebo sůl z Mrtvého moře. Produkty jsou navíc aromatizované přírodními éterickými oleji, které jim nejen dodávají příjemnou vůni, ale současně posilují jejich účinky a také působí jako balzám na duši. A uznejte sami, že je to něco, co v dnešní době potřebuje snad každý z nás.

Filtrovat produkty
147 Kč
Balzám s kokosového oleje je obohacený o éterické oleje z levandule, bergamotu a tea tree. Má protizánětlivé účinky, pokožku zanechá příjemně hebkou a chráněnou před dehydratací.
145 Kč
Krémový deodorant s vůní citronové trávy ochrání pokožku podpaží před nevítaným zápachem a současně o ni pečuje a chrání před podrážděním.
166 Kč
Mandarinkový osvěžovač příjemně provoní interiér či textil a je vhodný i pro malé děti. Pomáhá uvolňovat napětí, zlepšuje usínání a je vhodný při cestovní nevolnosti.
235 Kč
Tuhý šampon s šetrnými tenzidy a kvalitními rostlinnými oleji pro normální až suché vlasy. Vhodný také pro citlivou a sušší vlasovou pokožku.
60 Kč
Balzám s vysokým podílem konopného oleje a včelího vosku pomáhá hojit nepříjemné opary i rozpraskané koutky. Pokožku rtů krásně zvláční a poskytne jí ochranu.
147 Kč
Balzám z kokosového oleje se směsí éterických olejů příjemně zklidní pokožku po holení a ochrání ji před zarudnutím. Zároveň podpoří její hydrataci a zanechá ji krásně vláčnou.
166 Kč
Osvěžovač s levandulí příjemně provoní interiér, odpuzuje nevítaný hmyz a podpoří klidný spánek. Pomáhá také odstraňovat napětí i zklidňovat rozbouřené emoce.
79 Kč
Balzám s konopným olejem a měsíčkovým macerátem pečuje o suchou, popraskanou pokožku a je vhodný na záděry či rozpraskané koutky. Má antimykotické účinky a pokožku krásně zvláční.
235 Kč
Tuhý šampon s šetrnými tenzidy a kvalitními rostlinnými oleji pro normální až mastné vlasy. Vhodný také pro citlivou pokožku náchylnou k tvorbě lupů.
173 Kč
Hydrofilní olej je vhodný k mytí pokožky celého těla i obličeje. Zanechá ji krásně hebkou, vláčnou a podpoří její hydrataci. Odstraní i voděodolné líčení.
186 Kč
Kombinace roslitnných olejů, másel a kozího mléka pečuje o pokožku již při koupeli, zanechává ji příjemně hebkou, vláčnou a chráněnou před dehydratací. Je vhodná i při akné nebo ekzému.
 
Hydrofilní olej je vhodný k mytí celého těla. Z pleti odstraní i voděodolné líčení, zanechá ji krásně hebkou a vláčnou a díky tea tree oleji působí antibakteriálně.