Lilas Blanc

Lilas Blanc je francouzská značka pečující anti-age kosmetiky, která nabízí nejvyšší kvalitu, přírodní složení a to vše v designových ekologických obalech. Cílem značky je pečlivý výběr počátečních ingrediencí, jejich zpracování na základě nejnovějšího vědecko-technického pokroku a následná výroba maximálně efektivních produktů. Výsledkem je luxusní přírodní kosmetika, která uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

V srdci receptur Lilas Blanc najdete 100% organický francouzský šeřík, který je známý svou bohatostí na polyfenoly a vitamin C a E. Vodní fáze obsahuje hydrolát z francouzského organického ovsa.

Lilas Blanc nabízí 5 krokový protokol pro ošetření zralé pleti, ale také té, která bojuje s prvními vráskami.

  • Odstranění make-upu a nečistot (2 produkty)
  • Tonizace a regenerace (1 produkt)
  • Exfoliace (1 produkt)
  • Ochrana a revitalizace (2 produkty)
  • Hydratace a výživa (2 produkty)

Aby Lilas Blanc minimalizovala počet produktů potřebných ke správné péči o pleť, mají některé výrobky dvojí účinek. Například krémy fungují také jako vyživující masky.

Značka spolupracuje s nadací GoodPlanet.org, která sdružuje experty a snaží se zvýšit povědomí o ekologických problémech. Ve spolupráci s touto nadací tak značka Lilas Blanc vytváří maximálně efektivní kosmetické produkty, které by měly minimální vliv na ekologii a naše životní prostředí. Kromě kvalitních přírodních složek jsou také pečlivě vybírány materiály a balení jednotlivých produktů tak, aby jejich výroba byla ekologická a šetrná k přírodě.

Ingredience potřebné pro výrobu kosmetiky Lilas Blanc vybírá tým expertů společnosti. Jsou využívány především složky získané z organického zemědělství. Produkty jsou také certifikovány jako přírodní kosmetika certifikáty COSMOS - COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO a také CRUELTY FREE.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Cena
-