Medarek

Česká rodinná firma Medarek (dříve Včelařství Horákovi) se zabývá výrobou poctivé přírodní kosmetiky a mimo to samozřejmě zdravým způsobem života, rádi fotí, včelaří, míchají si své pivo. Samotná cesta k výrobě vlastní kosmetiky začala v lednu 2015, kdy se Horákovi rozhodli podstoupit detoxikační kůru. Studiem mnoha zdrojů však zjistili, že toto ke zdravému způsobu života nestačí. Chemie se nachází totiž nejenom v jídle, ale právě i v kosmetice. Vzhledem k tomu, že plánovali miminko a věděli, jak citlivá je dětská pokožka, chtěli pro něj to nejlepší. Proto začli patrát, sbírat informace a hledat spolehlivé dodavatele kvalitních surovin. Své výrobky začali postupně vyrábět a po roce testování se odhodlali své produkty nabídnout rodině a známým. Zájem byl opravdu veliký a tak se rozhodli své produkty začít prodávat.

Přírodní kosmetika Medarek neobsahuje vodu, parabeny, skryté alergeny ani umělá aromata. Díky svému složení jsou certifikovány již pro děti od narození. Produkty obsahují jen ty nejkvalitnější suroviny.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Typy pokožky
Cena
-
175 Kč
Mast pro ty nejmenší vhodná již od prvních dní života miminka. Čistě přírodní složky jsou pečlivě vybírány tak, aby byly vhodné pro citlivou novorozeneckou kůži. Ingredients: BIO Butyrospermum Parkii Butter (bio bambuck
226 Kč
Tradiční propolisová mast vyrobena z přírodních surovin. Certifikována pro děti od narození. Ingredients: BIO Butyrospermum Parkii Butter (bio bambucké máslo), BIOPrunus Amygdalus Dulcis Oil (bio mandlový olej), Cera Al
175 Kč
Makový balzám je vhodný pro všechny typy pleti. Vitamíny a minerály obsažené v zastudena lisovaném makovém oleji regenerují, vyživují a hojí pleť.