MonPeri

Česká značka MonPeri byla založena v roce 2012 z důvodu jedné maminky, která měla u svého miminka špatnou zkušenost s klasickými plenkami. Chtěla své dcerce dopřát lepší, šetrnější a bezpečnější plenky, které však v té době nebyly na trhu k dostání. Rozhodla se tedy hledat různé alternativy a postupem času se zrodila značka MonPeri, která je zaměřená na ekologicky šetrné plenky.

MonPeri klade důraz jak na ekologickou stránku, tak i na šetrnost k dětské pokožce. Je zaměřená na přední porodnická a zdravotnická zařízení i na maminky, které na trhu hledají plenky šetrné k přírodě, k dětem i k peněžence, bez obsahu potenciálně toxických látek, jako jsou ftaláty nebo chlor. Plenky MonPeri stejně jako ostatní produkty značky mají certifikát Státního zdravotního ústavu o zdravotní bezpečnosti a volném prodeji. Jsou bezpečné pro děti do tří let a jsou velmi populární volbou v českých porodnicích.

Cílem MonPeri je být zcela transparentní

„Jsme si vědomi toho, že nálepky jako "bio" a "eko" mohou být lákavé, ale často zavádějící. Věříme v maximální šetrnost k dětské pokožce i k životnímu prostředí a hledáme vyspělé a efektivní výrobní procesy v rámci možností, které v současné době existují. Cílíme proto na rozumné a zvídavé zákazníky a zákaznice, kteří se nebojí pátrat po tom, co se skutečně skrývá uvnitř výrobků.“ 

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení