My Father's Hair

Společnost My Fathers Hair vznikla v červnu roku 2018, poté, co se česká rodina rozhodla podělit o svůj rodinný poklad se světem. Recept na léty prověřenou, čistě přírodní bylinnou tinkturu na podporu růstu vlasů. Tinktura vznikla na základě dnes již častého problému mezi muži i ženami - totiž časté vypadávání vlasů, jejich nízká kvalita a nedostačující množství vlasů nových. Léta svůj recept zdokonalovali a prověřovali a výsledkem je jedinečný, čistě přírodní vlasový produkt, který již nebudete chtít dát z ruky. 

Tinktura jako hlavní složku obsahuje Kopřivu dvoudomou, která je známá pro své revitalizující a povzbuzující účinky na vlasy i vlasovou pokožku. Dále pak například levandulovou vodu, nebo extrakt z lopuchu. Stejně tak jako kopřiva, i tyto dvě byliny jsou známé pro své posilující a růst vlasů povzbuzující vlastnosti. 

Růst vlasů a jejich posílení ale nejsou zdaleka jediné benefity, které nám tinktura My Fathers Hair poskytne. Po jejím používání se také zlepší stav vlasové pokožky, sníží se výskyt lupů a zmizí pocit pnutí a svědění. Navíc, jako bonus, budou vlasy zdravě a přirozeně zářit.

Tinktura je certifikovaná CPK bio, Certified Organic Cosmetics a Vegan Society.

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení