Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Nappynat

Italské plenky Nappynat jsou jedinečným produktem svého druhu. Jsou ze 100 % vyrobeny z rostlinných materiálů, a jsou tím pádem zcela biologicky rozložitelné. Jejich vnitřní savá vrstva je vyrobená z biobavlny a vnější vrstvu pak tvoří směs rostlinných škrobů z kukuřice, brambor, cukrové řepy apod. Plenky Nappynat mají certifikaci FSC či Nordic Ecolabel, která potvrzuje jejích šetrnost k životnímu prostředí.

Díky svému čistě rostlinnému složení bez chlóru, parfemací apod. jsou plenky velmi šetrné, přirozeně antibakteriální a pomáhají udržovat přirozenou rovnováhu pokožky. Také jsou dermatologicky testované a hypoalergenní, takže se nemusíte bát vzniku alergické reakce. Dvouvrstvé absorpční jádro je tvořeno směsí celulózy a absorpčního gelu, který je přírodního původu. Plenky nikde neškrtí, výborně chrání před protékáním a jsou perfektně prodyšné.

Filtrovat produkty
265 Kč
Jedinečné plenky jsou zcela biologicky rozložitelné, hypoalergenní a výborně prodyšné. Udrží vaše děťátko v suchu po dlouhou dobu.
265 Kč
Biologicky rozložitelné plenky Nappynat jsou hypoalergenní, výborně sají vlhkost a jsou dostatečně prodyšné, aby nechaly citlivou pokožku miminka dýchat.