PLAN TOYS

PLAN TOYS, to je thajská společnost s bohatou tradicí, která vyrábí ekologické hračky z přírodních materiálů. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu.

Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PLAN TOYS používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti, což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí, zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

„Lepší děti pro lepší svět.“ ...to je PLAN TOYS.

Cena
Filtrovat produkty
Produktové řady
Složení
Cena
-
Novinka
655 Kč
z kaučukového dřeva zajistí dětem vzrušující pohledy na zářivé barvy jindy všedních věcí. Vhodné pro děti od 3 let.
Novinka
1289 Kč
z kaučukového dřeva procvičí jemnou motoriku, slovní zásobu, logické myšlení, či koordinaci oko-ruka. Vhodné pro děti od 3 let.
Novinka
655 Kč
z kaučukového dřeva poslouží k procvičování sčítání, odčítání, násobení i dělení a to nenásilnou a hravou formou. Vhodné pro děti od 2 let.
Novinka
2490 Kč
vyrobená z kaučukového dřeva je skvělým zpestřením vašich rodinných her. Vhodné pro děti od 3 let.
Novinka
2490 Kč
z kaučukového dřeva je vhodná pro děti od 3 let. Zahrajte si klasický Pinball pomocí této krásně propracované hračky!
Novinka
775 Kč
z kaučukového dřeva je vhodná pro děti od 19 měsíců. Podporuje nejen hudební cítění dětí, ale také jejich motorické dovednosti. 
Novinka
385 Kč
z kaučukového dřeva je ideální pro průzkum doma i venku. Vhodná pro děti od 18 měsíců.
255 Kč
Stavební kostky z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi rozvíjí fantazii, jemnou motoriku a představivost. Jsou vhodné pro děti od 3 let.
255 Kč
Mini káči z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi představují skvělou zábavu pro malé i větší děti!
655 Kč
rozvíjí soustředění, koncentraci, trpělivost a jemnou motoriku a učí děti základní barvy a sekvence. Je vhodná již od 3 let věku.
835 Kč
Set pro malé lékáře z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi naučí děti, jak se stát soucitným a empatickým a zároveň podporuje jejich fantazii.