PLAN TOYS

PLAN TOYS, to je thajská společnost s bohatou tradicí, která vyrábí ekologické hračky z přírodních materiálů. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu.

Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PLAN TOYS používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti, což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí, zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

„Lepší děti pro lepší svět.“ ...to je PLAN TOYS.

Cena
Filtrovat produkty
Produktové řady
Složení
Cena
-
 
Píšťalka z lisovaného kaučukového dřeva a barev na vodní bázi je vhodná pro všechny hravé a zvídavé děti od 3 let.
 
Telefon z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi pomáhá rozvíjet dětskou obratnost a kognitivní dovednosti. Je vhodný pro děti již od 1 roku.
678 Kč
Bubínek z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi rozvíjí jemnou motoriku a sluchový vjem. Idelání pro děti od 2 let.
 
Tančicí krokodýl z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi vydává při ježdění rytmické klapající zvuky. Navíc je krásně duchově zbarvený.
818 Kč
Set pro malé lékáře z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi naučí děti, jak se stát soucitným a empatickým a zároveň podporuje jejich fantazii.
240 Kč
Mini mikádo z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi je jako dělané na trénování jemné motoriky, trpělivosti a sociálního vnímání.
240 Kč
Stavební kostky z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi rozvíjí fantazii, jemnou motoriku a představivost. Jsou vhodné pro děti od 3 let.
240 Kč
Mozaika z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi slouží k vytváření si vlastních obrazců a trénování své fantazie.
 
Mini káči z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi představují skvělou zábavu pro malé i větší děti!
240 Kč
Stohovací hra z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi pro procvičování jemné motoriky. Je ideální pro děti od 3 let.
 
Dřevěné domino z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi zajistí spoustu zábavy a pomáhá trénovat pozornost.
615 Kč
Třídění kostiček různých tvarů a velikostí z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi je určeno pro všechny malé děti, které mají rády zábavu a učení v jednom. 
559 Kč
Balanční loďka z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi pomáhá rozvíjet jemnou motoriku dítěte. Idelání pro děti od 3 let.
366 Kč
Barevný váleček z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi zaujme svými barvami všechny zvídavé děti. Idelání od 6 měsíců.
 
Dětské barevné autíčko z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi je vhodné pro děti již od 6 měsíců.
388 Kč
Fotoaparát z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi má čočku z kaliedoskopu a bude tak perfektní hračkou pro děti již od 18 měsíců.
366 Kč
Závodník kachna z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi je bezvdanou hračkou pro děti již od 12 měsíců.