PLAN TOYS

PLAN TOYS, to je thajská společnost s bohatou tradicí, která vyrábí ekologické hračky z přírodních materiálů. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu.

Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PLAN TOYS používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti, což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí, zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

„Lepší děti pro lepší svět.“ ...to je PLAN TOYS.

Cena
Filtrovat produkty
Produktové řady
Cena
-
Novinka
615 Kč
Tančicí krokodýl z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi vydává při ježdění rytmické klapající zvuky. Navíc je krásně duchově zbarvený.
Novinka
818 Kč
Set pro malé lékáře z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi naučí děti, jak se stát soucitným a empatickým a zároveň podporuje jejich fantazii.
Novinka
240 Kč
Mini mikádo z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi je jako dělané na trénování jemné motoriky, trpělivosti a sociálního vnímání.
Novinka
240 Kč
Mini pexeso z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi je skvělou hrou na doma i ven!
Novinka
240 Kč
Stavební kostky z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi rozvíjí fantazii, jemnou motoriku a představivost. Jsou vhodné pro děti od 3 let.
Novinka
240 Kč
Mozaika z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi slouží k vytváření si vlastních obrazců a trénování své fantazie.
Novinka
240 Kč
Stohovací hra z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi pro procvičování jemné motoriky. Je ideální pro děti od 3 let.
Novinka
240 Kč
Dřevěné domino z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi zajistí spoustu zábavy a pomáhá trénovat pozornost.
Novinka
615 Kč
Třídění kostiček různých tvarů a velikostí z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi je určeno pro všechny malé děti, které mají rády zábavu a učení v jednom. 
Novinka
430 Kč
Dětské barevné autíčko z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi je vhodné pro děti již od 6 měsíců.
Novinka
388 Kč
Fotoaparát z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi má čočku z kaliedoskopu a bude tak perfektní hračkou pro děti již od 18 měsíců.
Novinka
366 Kč
Telefon z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi pomáhá rozvíjet dětskou obratnost a kognitivní dovednosti. Je vhodný pro děti již od 1 roku.
Novinka
215 Kč
Dinosauří autíčko z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi perfektně pasuje do malých ručiček dětí. Je vhodné od 12 měsíců.
Novinka
215 Kč
Dinosauří autíčko z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi perfektně pasuje do malých ručiček dětí. Je vhodné od 12 měsíců.
Doprava zdarma
2377 Kč
Vodní hra s jezírkem z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi zajistí spoustu zábavy! Nechte plynout svou fantazii a kreativitu.
Doprava zdarma
2345 Kč
Sada s jeřábem z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi je ideální hračkou pro všechny malé dělníky a pomocníky, kteří mají rádi akci.
Novinka
678 Kč
Bubínek z kaučukového dřeva a barev na vodní bázi rozvíjí jemnou motoriku a sluchový vjem. Idelání pro děti od 2 let.