PUR EDEN

Francouzská značka PUR EDEN vyrábí stejný počet produktů pro muže i pro ženy - klade velký důraz na vzájemnou rovnováhu. Přírodní kosmetika je inspirovaná Skandinávií - je autentická a poskytuje pohodu a klid. Produkty jsou vyráběné v jihozápadní Francii v Agenu, kde mají své vlastní dílny. Ty jsou energeticky soběstačné díky 800 m² fotovoltaickým panelům. Sběrem dešťové vody PUR EDEN udržuje své zahrady.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Cena
-
Sleva 10 %
219 Kč   197 Kč
Bohatý, vysoce výživný krém na ruce poskytuje pokožce intenzivní ochranu před vnějšími podmínkami. Zároveň ruce hydratuje a regeneruje.
Sleva 10 %
319 Kč   287 Kč
Výživný pleťový krém vytváří na povrchu pokožky ochranný film, který zpomaluje proces dehydratace. Zároveň však pokožku nechá volně dýchat a neucpává póry.
Sleva 10 %
239 Kč   215 Kč
Výživný balzám na rty s kokosovým olejem je vhodný pro suché a popraskané rty. Chrání je před ztrátou hydratace a tvorbou šupinek.
Sleva 10 %
269 Kč   242 Kč
Posilující a zklidňující oční péče s extraktem z leknínu, suchopýru a aloe vera se rychle vstřebává a zároveň pokožku hydratuje.
Sleva 10 %
269 Kč   242 Kč
Micelární voda kombinuje organickou vodu z ječmene setého a extraktu ze suchopýru, které pokožku během čištění zklidňují. Zároveň má perfektní odličovací schopnost bez zbytečného vysušování kůže.