Sportique

Značka Sportique nabízí kvalitní tělovou kosmetiku, která pečuje o pokožku díky vysokému podílu bylinných výtažků a rostlinných olejů. Ty jsou zpracovány za přísných farmaceutických podmínek a norem (ISO, GMP, DIN), produkty jsou tak vysoce účinné a o pokožku celého těla aktivně pečují.

Jak už sám název napovídá, Sportique poskytuje dokonalou tělovou péči pro každodenní aktivity i náročnější sportovní výkony. V nabídce najdete jen ty nejkvalitnější produkty bez obsahu látek živočišného původu, močoviny, chemických tenzidů, petrochemických surovin i dráždivých parfemací. Vůně samotných produktů je dána pouze obsaženými bylinkami a esenciálními oleji. Asi ani není třeba dodávat, že výrobky Sportique nejsou testovány na zvířatech.

Cílem vyváženého složení produktů Sportique je zpříjemnit běžné každodenní aktivity. Jedinečná kombinace bylinek, olejů a vosků je zvolena nejenom tak, aby byla co nejúčinnější, ale také uživatelsky příjemná. Kromě toho, stejně jako obsah, i obal je funkční a praktický a lze jej opětovně recyklovat.

Filtrovat produkty
Složení