Tru Earth

Tru Earth je kanadská značka ekologických pracích prostředků - konkrétně pracích pásků, kterou založili tři kamarádi s myšlenkou snížit plastový odpad na planetě. 

Jak to všechno začalo?

Jeden ze zakladatelů Ryan byl při hlídání dětí nemile překvapen množstvím plastových věcí, které se běžně v domácnosti používají, a tal začal přemýšlet jak snížit plastový odpad v domácnosti. Vzpomněl si, že mu kamarád Brad v minulosti vyprávěl o příbuzném, který se pokoušel v minulosti získat patent na ekologické prací pásky. Nápad a patent začali znovu uvádět k životu. Přidal se k nim další kamarád Kevin, posedlý technickými inovacemi. Sami začali zkoušet prací proužek a zjistili, že opravdu funguje. Rozšířili ho i mezi své známé. Ohlas byl úžasný a rozhodli se vytvořit tým, který prací proužek bude dál propagovat. Vytvořili web, kde si zákazníci proužek mohli nejen koupit, ale i předplatit. Během prvních 30 dní obdrželi 1500 objednávek, což je utvrdilo v tom, že je myšlenka správná a začali investovat zdroje do rozvoje společnosti. Touhu přispět k lepšímu životnímu prostředí má mnoho z nás, ale někdo neví konkrétně jak. A tak dali běžným spotřebitelům jednoduchý návod jak společně malým činnostmi přispět k velkým změnám, k lepší budoucnosti na naší planetě. Během 12 měsíců získali více než 100 000 zákazníků ve 26 zemích po celém světě...!

Inovativní prací pásek

Prací pásek Tru Earth je vyráběn v nejmodernější laboratoři v Kanadě. Revoluční produkt je na trhu od roku 2020 a sklízí stále větší pozitivní ohlasy. Technologie Tru Earth Eco-Strips je licencována společností Dizolve Group Corporation a distribuována prostřednictvím značky Tru Earth. Tru Earth je společnost MPM Group of Brands.

Filtrovat produkty
Složení