Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

ESI Zubní gel Smile, Aloe Fresh 100 ml

ESI Zubní gel Smile, Aloe Fresh 100 ml

Zubní gel Smile pečuje o zdraví ústní dutiny a zároveň zuby přirozenou cestou bělí díky obsahu účinných rostlinných výtažků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní gel ESI Smile pečuje o zdraví ústní dutiny a zároveň zuby přirozenou cestou bělí díky obsahu rostlinných výtažků. Šťáva z Aloe vera v kombinaci s antibakteriálními a antiseptickými extrakty nejen že ústa spolehlivě dezinfikuje a chrání chrup před vznikem zubního kazu, ale také napomáhá hojení drobných ranek a zánětů, jako jsou například afty.

Zubní gel bělí chrup šetrně za pomoci výtažků z pukléřky islandské. Ta jemnou přírodní cestou zesvětluje barvu skloviny, aniž by docházelo k jejímu poškození. Gel zároveň pečuje o zdraví celé ústní dutiny díky obsahu antiseptických výtažků z kajeputu, hojivého extraktu z kaštanu koňského, zklidňující šťávy z Aloe vera a osvěžujícího mátového oleje. Toto bohaté složení napomáhá hojení drobných zánětů v ústech a současně zmírňuje jejich bolestivost.

Gel se tak v jednom jednoduchém kroku stará o zdraví chrupu, chrání jej před vznikem zubního kazu, eliminuje výskyt aftů i jiných zánětů v ústech a současně zuby šetrnou cestou bělí.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Výrobce: ESI s.p.a., Via delle Industrie 1 , 17012, Albissola Marina, Itálie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?