Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

ESI Zubní gel Smile, Aloe Fresh 100 ml

ESI Zubní gel Smile, Aloe Fresh 100 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Zubní gel Smile pečuje o zdraví ústní dutiny a zároveň zuby přirozenou cestou bělí díky obsahu účinných rostlinných výtažků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní gel ESI Smile pečuje o zdraví ústní dutiny a zároveň zuby přirozenou cestou bělí díky obsahu rostlinných výtažků. Šťáva z Aloe vera v kombinaci s antibakteriálními a antiseptickými extrakty nejen že ústa spolehlivě dezinfikuje a chrání chrup před vznikem zubního kazu, ale také napomáhá hojení drobných ranek a zánětů, jako jsou například afty.

Zubní gel bělí chrup šetrně za pomoci výtažků z pukléřky islandské. Ta jemnou přírodní cestou zesvětluje barvu skloviny, aniž by docházelo k jejímu poškození. Gel zároveň pečuje o zdraví celé ústní dutiny díky obsahu antiseptických výtažků z kajeputu, hojivého extraktu z kaštanu koňského, zklidňující šťávy z Aloe vera a osvěžujícího mátového oleje. Toto bohaté složení napomáhá hojení drobných zánětů v ústech a současně zmírňuje jejich bolestivost.

Gel se tak v jednom jednoduchém kroku stará o zdraví chrupu, chrání jej před vznikem zubního kazu, eliminuje výskyt aftů i jiných zánětů v ústech a současně zuby šetrnou cestou bělí.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Výrobce: ESI s.p.a., Via delle Industrie 1 , 17012, Albissola Marina, Itálie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?