ESI Zubní gel Whitening, Aloe Fresh 100 ml

ESI Zubní gel Whitening, Aloe Fresh 100 ml

Skladem na pobočce

Bělicí zubní pasta Whitening s výtažky z Aloe vera a dalších bylinek aktivně pečuje o zdraví celé ústní dutiny a zároveň šetrně zesvětluje přirozenou barvu chrupu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bělící zubní pasta ESI Whitening s výtažky z Aloe vera a dalších bylinek aktivně pečuje o zdraví celé ústní dutiny a zároveň šetrně zesvětluje přirozenou barvu chrupu. Pasta je bohatá na množství rostlinných extraktů a olejů, které přirozenou cestou bělí zubní sklovinu, aniž by ji poškozovaly, naopak, chrání chrup před vznikem zubního kazu.

Zubní pasta obsahuje vysoký podíl šťávy z Aloe vera, které má skvělé zklidňující a regenerační vlastnosti. Aloe eliminuje otoky, mírní podráždění a zároveň urychluje hojení drobných poranění. V kombinaci s výtažky z kaštanu, lípy a tea tree Aloe celá ústa dezinfikuje, zklidňuje a zároveň chrání před vznikem zubního kazu i usazením plaku.

šetrný bělící efekt se postarají výtažky z pukléřky islandské společně s jemnými krystalky křemíku. Přirozenou cestou chrup zesvětlí a odstraní i zubní kámen, aniž by došlo k poškození či dokonce narušení skloviny. Bělicí zubní pasta ESI účinkuje velice šetrně a zároveň intenzivně pečuje o zdraví celé ústní dutiny a chrání chrup.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Výrobce: ESI s.p.a., Via delle Industrie 1, 17012 Albissola Marina Itálie, www.esi-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Vynikající / felinegrace 13. 6. 2016 17:01

Zatím nejlepší pasta co znám.

Jedna z nejlepších past / Lucie 21. 1. 2016 14:19

Pasta je opravdu chutná a osvěžující. Navíc stačí dávkovat menší množství než běžně, takže déle vydrží. Je to jedna z nejlepších past, jakou jsem kdy zkusila. Bělicí účinek sice zvlášť nepozoruji, ale to je případ všech bělicích past. Pasta dobře pění.

Zubní gel / Andrea 29. 2. 2016 19:15

Zubní pasta je docela dobrá, bělící účinek tedy nepozoruji, ale celkově je naprosto srovnatelná s konvenčními pastami co do vyčištění zubů. Otázka je míra škodlivosti SLS ve složení, někde se uvádí, že pokud je rostlinného základu, pak škodlivý není, zde je vyznačen oranžovou barvou, takže otazník...

Jednoznačná volba / Daniela 6. 7. 2015 21:43

Naprostá jednička mezi pastami, co jsem kdy vyzkoušela. Účinná, dobře chutná, dost pění, takže na vyčištění stačí opravdu jen malé množství, a vydrží tak velmi dlouho. Každý, kdo ji na mé doporučení vyzkoušel, si ji také oblíbil :-)

/ Kateřina 17. 6. 2018 09:35

Opravdu úžasná pasta! Chutná skvěle a mám po ní dlouho svěží pocit v ústech.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?