BIOMED Zubní kartáček s krystaly himálajské soli, ULTRA SOFT 1 ks

BIOMED Zubní kartáček s krystaly himálajské soli, ULTRA SOFT 1 ks

93
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: 22. 7. u vás
Praha, Palác Lucerna > 5 ks

Zubní kartáček s krystaly himálajské soli má měkká elastická vlákna, proto je vhodný pro čištění citlivých zubů a dásní.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Zubní kartáček s krystaly himálajské soli, ULTRA SOFT BIOMED je vhodný pro jemné, avšak účinné čištění citlivých zubů a dásní. Kartáček disponuje měkkými elastickými vlákny s rafinovaným ultra tenkým zakončením, díky čemuž zajistí maximálně šetrné čištění.

Účinnost kartáčku je založena na jeho inovativní, speciálně tvarované hlavici, na vláknech s ultra tenkým zakončením a na krystalech himalájské soli na štětinách. Hlavice kartáčku totiž umožňuje snadný a rychlý přístup k zadním zubům pro jejich efektivnější vyčištění. Vlákna kartáčku jsou díky svému zakončení dvakrát méně abrazivní než běžné štětiny a díky krystalkům himalájské soli přitom neztrácí na účinnosti čištění. Zároveň jsou bohaté na mikroelementy, jako je draslík, vápník, hořčík nebo jód. Všechny tyto jedinečné vlastnosti kartáčku vám díky pravidelnému používání pomohou obnovit vaši přirozenou barvu skloviny.

Použití: Před otevřením je životnost kartáčku neomezená. Po otevření je jeho doporučená životnost 2-3 měsíce.

Biomed je součástí značky SPLAT, což je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již od roku 2000. Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Země původu: Bulharsko

Výrobce: STS Holding Group LTD, 4 Stancionna str. , 5300, Gabrovo, Bulharsko

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?