Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Energy Zubní pasta Bílý Diamant 100 ml

Energy Zubní pasta Bílý Diamant 100 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Bylinná zubní pasta Bílý diamant s příjemnou skořicově citrónovou chutí jemně čistí zuby a chrání ústní dutinu díky rostlinným výtažkům. Zaručuje maximální čistící efekt a svěží dech.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační zubní pasta Energy Bílý diamant je rostlinným přípravkem pro maximálně efektivní péči o zuby a oblast ústní dutiny. Má jemnou skořicově citrónovou chuť, která se postará o svěží dech a příjemný aromaterapeutický zážitek. Díky složení z bylinných výtažků napomáhá regeneraci chrupu a je vhodná i na citlivé zuby.

Zubní pasta Bílý diamant působí zejména na energetickou dráhu ledvin, jater, tenkého a tlustého střeva, tří zářičů a žaludku. Vše je sladěno tak, aby harmonizovala maximální počet energetických drah a tím byla zajištěna i revitalizace chrupu. Posilující efekt zubní pasty působí také na citlivé zuby, které pokryje jemným ochranným filmem. 

Základem složení je na minerály bohatá termální voda vřídla Podhájská, vyvážený bylinný komplex, éterické oleje a bioinformace rostlin a minerálů. Ty napomáhají mimo jiné normalizaci pH ústní dutiny, čímž chrání zuby před vznikem zubního kazu a jiných, často chronických, onemocnění. Zubní pasta je součástí komplexní péče o zdravý chrup a přináší pocit čistoty a dlouhotrvajícího osvěžení spolu s pozitivními účinky na trávicí systém a ledviny.

Použití: Naneste dostatečné množství na zubní kartáček a čistěte zuby. Nezapomínejte také na jazyk.

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?