Siddhalepa Zubní pasta Kekulu 40 g

Siddhalepa Zubní pasta Kekulu 40 g

Opatrně vybrané ajurvédské ingredience v dětské zubní pastě Kekulu jsou dobrým základem pro dětské zuby a výborným vkladem do dalšího života v oblasti ústní hygieny.

Zubní pasta Kekulu zamezuje vzniku zubního kamene, chrání ústní dutinu, zubní sklovinu zpevňuje dásně a to vše čistě přírodní cestou. Pasta Kekulu redukuje infekce a výskyt mikroorganismů v ústech a je velmi vhodná pro děti až do doby, než začnou růst druhé zuby.

Ajurvédská zubní pasta snižuje kazivost zubů u dětí, chrání ústní dutinu a zubní sklovinu. Při pravidelném používání zpevňuje dásně. Osvěžuje dech.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, tak velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Tip: Dohlížejte na správnou čistící techniku u svých dětí mladších šesti let.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Aluminium Hydroxide, Calcium Carbonate, Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Carrageenan, Sodium Saccharin, Cuminum Cyminum Seed Oil, Mimusops Elengi Bark Extract, Glycyrrhiza Glabra Rhizome/Root Extract, China Clay

Možné alergeny: Sodium Saccharin

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez parfemace, bez SLS a SLES

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?