Argital Zubní pasta Omeobital pro homeopatiky 75 ml

Argital Zubní pasta Omeobital pro homeopatiky 75 ml

  • Bez DPH 207 Kč

Zubní pasta vhodná pro homeopatiky působí preventivně proti vzniku zubního kazu díky kvalitním přírodním ingrediencím, efektivně zabraňuje tvorbě zubního kamene a dodává svěží dech po celý den.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Argital Zubní pasta Omeobital pro homeopatiky je nezbytnou součástí komplexní každodenní hygieny dutiny ústní. Tato zubní pasta šetrně čistí zubní plošky díky jemným abrazivním složkám a efektivně bojuje proti vzniku zubního kazu. Napomáhá bránit množení potenciálně škodlivých mikrobů, jež narušují zubní sklovinu a vytvářejí vrstvy zubního plaku.

Výtažek z měsíčku lékařského působí jedinečnými zklidňujícími účinky a má pozitivní vliv na  zdravý stav sliznic všeho druhu. Zmírňuje otoky dásní a zabraňuje šíření infekcí. Zároveň podporuje hojení tkání a urychluje jejich přirozenou regeneraci. Díky tomu je použití této zubní pasty vhodné i v případě výskytu drobných oděrek či poranění v dutině ústní.

Heřmánkový výtažek má nejen skvělý efekt na podráždění, ale zároveň vyniká také antiseptickými a dezinfekčními vlastnostmi. Esenciální oleje z anýzu a citronu účinně osvěžují dech a dodávají vám pocit čistoty po celý den. Tato zubní pasta je skvělou alternativou pro šetrné čistění zubů také pro pacienty na homeopatické léčbě.

Komplexní péče

Zubní pasta Argital s obsahem přírodních ingrediencí je vhodná pro celou rodinu a poskytne důkladnou péči vaši zubů, dásní a celé ústní dutině. Nezatěžuje vaše tělo zbytečnými chemikáliei, je maximálně ekologicky šetrná a nedráždí dásně a ústní dutinu. Zubní pasta čistí vaše zuby šetrně, avšak důsledně a zároveň efektivně ochrání proti zubnímu kazu i onemocněním dásní.

Proti zubnímu kazu i zánětům

Ve složení, stejně jako ve všech produktech Argital, naleznete samozřejmě zelený jíl, který dokáže účinně odstranit nečistoty v oblasti zubů, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a zároveň pomáhá odstraňovat i dlouhodobě usazené nečistoty. Zelený jíl šetrně dezinfikuje ústní dutinu, vysušuje případné drobné záněty a podporuje hojení v dutině ústní.

Vhodná pro homeopatiky

Výtažek z měsíčku lékařského má pak intenzivní zklidňující účinky, dokáže účinně zmírnit jakékoliv podráždění a snižuje otok při zánětech ústní dutiny. Heřmánkový extrakt lehce tonizuje, stahuje a působí protizánětlivě a antibakteriálně. Esenciální oleje z citrusů dodávají pastě svěží chuť a éterický olej z anýzu dodává celodenní pocit čistých zubů. Tato pasta je vhodná i při homeopatické léčbě. 

Použití: Používejte pro čištění zubů dvakrát denně nebo po každém jídle. Pro dokonalou ústní hygienu používejte společně s přírodní ústní vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?