Jason Zubní pasta Powersmile 170 g

Jason Zubní pasta Powersmile 170 g

Zubní pasta Powersmile jemně čistí zuby a osvěžuje dech. Působí proti zubnímu plaku, minimalizuje počet baktérií. Přirozeně bělí a má blahodárné účinky na dásně.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní pasta Powersmile Jäson jemně čistí celou ústní dutinu a osvěžuje dech. Působí proti zubnímu plaku, minimalizuje počet baktérií a chrání tak chrup před vznikem zubního kazu. Pasta chrup přirozeně bělí a zároveň má blahodárné účinky na dásně, posiluje je a chrání před krvácením.

Zubní pasta neobsahuje fluoridy, umělá sladidla ani ochucovadla. Přirozeně bělí, bez zbytečného poškození skloviny. Výtažky ze zrnek grepu působí antibakteriálně a chrání před vznikem zubního kazu. Perilla zabraňuje vzniku kyselin a narušování zubní skloviny. Aloe vera má blahodárné účinky na dásně, které posiluje. Pasta má jemnou chuť máty.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Upozornění: Použití pasty u dětí mladších dvou let konzultujte s lékařem. Nenechávejte na dosah dětem do šesti let. V případě náhodného požití většího množství produktu vyhledejte lékaře.

Výrobce: Jason Natural Products Consumer Relations, 4600 Sleepytime Dr., CO 80301 Boulder Spojené Státy Americké, www.jason-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Dokonalá / Eva 20. 1. 2018 17:49

Kupuji již třetím rokem...nejlepší netestovaná přírodní zubní pasta :) je svěží a zuby vybělí..

/ Renáta 26. 5. 2019 19:09

Pro dospělé super mentolova pasta (děti by asi pálila) dávám mnozstvi půl hrášku a bohatě stačí (krásně pění) díky tomu taky neskutečně dlouho vydrží. Krásně vyčistí, osvěží!!

/ Petra 29. 3. 2018 21:28

Kupuji po několikáté. Svěží příchuť, dostatečně pění takže stačí použít malé množství.

/ Sandra 24. 9. 2018 23:45

velmi mentolova ako klasicke chemicke pasty :)

/ Kristýna 20. 2. 2017 19:32

Krásně voní a "chutná". Moc fajn zubní pasta.

/ Lenka 25. 8. 2017 17:19

Pasta má svěží příchuť. Bez škodlivin. Dobře čistí zuby.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?