Coslys Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně máta 75 ml

Gel Toothpaste for Sensitive Teeth

Coslys Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně máta 75 ml

Gel Toothpaste for Sensitive Teeth

  • Bez DPH 119 Kč

Zubní pasta poskytuje kompletní péči citlivým zubům a dásním. Mírní podráždění, pomáhá léčit drobné záněty a chrání celou ústní dutinu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zubní pasta Sensitive teeth & gums Coslys přináší kompletní složení pro péči o citlivé zuby a dásně. Bolest, otoky, zarudlé dásně se sklonem ke krvácení jsou závažné problémy, které dokáží potrápit citlivé zuby. Zuby jsou citlivé na horké, studené, sladké, kyselé látky nebo při obyčejném kontaktu se zubním kartáčkem. 

Minerální soli zklidňují a léčí záněty a podráždění. Navíc přirozeně mineralizují zuby a posilují sklovinu. Zásadité pH zubní pasty chrání před působením kyselin a vyrovnává pH v ústech. Složení je bohaté na propolis, který má výborné čistící a zároveň léčivé a regenerační účinky.

Pasta je vhodná pro každodenní používání, není slaná a má jemnou mátovou příchuť. Její užívání je kompatibilní s homeopatickou léčbou. Jemný gel není agresivně abrazivní a bere ohled na dásně a zubní sklovinu.

Použití: Po každém jídle naneste měkkým kartáčkem na zuby, poté opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Není vhodné pro děti do sedmi let.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Dobrá pasta / Irena 19. 4. 2016 00:37

Dobrá pasta, která na přírodní poměrně dost pění, což je fajn, nemáte pocit, že musíte použít na vyčištění hromadu :). Chuť mi zprvu trochu vadila, cítím tam lékořici, kterou nemusím, ale zvykla jsem si a jsem spokojená.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?