Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Urtekram Zubní pasta tea tree 75 ml

Urtekram Zubní pasta tea tree 75 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Antibakteriální zubní pasta Tea tree působí skvěle protizánětlivě díky obsahu antiseptických rostlinných výtažků. Spolehlivě eliminuje výskyt drobných poranění i zánětů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Antibakteriální zubní pasta Urtekram Tea tree působí skvěle protizánětlivě díky obsahu antiseptických rostlinných výtažků. Spolehlivě eliminuje výskyt drobných poranění i zánětů, jako jsou afty. Jemné přírodní složení šetrně čistí chrup i celou ústní dutinu, chrání před vznikem zubního kazu i usazením zubního plaku.

Zubní pasta využívá čisticích schopností uhličitanu vápenatého, který šetrně avšak spolehlivě odstraňuje z chrupu nečistoty i zubní plak. V kombinaci s antiseptickými esenciálními oleji z tea tree a myrhy se účinně stará o zdraví celé ústní dutiny, brání vzniku drobných zánětů, urychluje regeneraci poranění a zároveň chrání před vznikem zubního kazu.

Pasta má skvělé léčivé účinky, napomáhá hojení poranění po lékařských zákrocích i drobných zánětů, jako jsou například afty. Při pravidelném použití pasta aktivně eliminuje výskyt zánětů a udržuje zuby i celou ústní dutinu zdravou.

Pro krásné a zdravé zuby

Zubní pasta Urtekram s přírodními složkami a olejem z tea tree pečuje nejen o vaše zuby, ale o celou ústní dutinu. Je vhodná pro celou rodinu díky svému šetrnému složení a postará se o zdraví zubů, dásní a sliznic. Dokáže se efektivně vypořádat se zubním plakem, a tím chrání zuby proti zubnímu kazu a dalším nepříjemnostem. Navíc má příjemnou jemně bylinnou chuť.

Antibakteriální složení

Zubní pasta Urtekram využívá uhličitan vápenatý coby hlavní čisticí složku. Uhličitan vápenatý jemně odstraňuje usazený zubní plak, aniž by zuby podráždil nebo je učinil citlivými. Spolu s antibakteriálním tea tree olejem tak brání množení nežádoucích bakterií, které rozkládají cukry obsažené v zubním plaku a následně mohou napadat zubní sklovinu a způsobovat zubní kaz.

Proti zánětu

Tea tree olej rovněž chrání také proti vzniku zánětů a infekcí celé dutiny ústní. Stará se o zdravé dásně a pomáhá podpořit jejich odolnost. Esenciální olej z myrhy potencuje tyto vlastnosti a zároveň stimuluje regeneraci. Zubní pasta se tak postará o vaše zuby i dásně a je vhodná i při drobných poraněních či aftech, jež pomáhá dezinfikovat a urychluje jejich hojení. Příjemně bylinná chuť zaručí svěží dech po celý den.

Použití: Malé množství pasty aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?