Prohlédněte si vaše seznamy přání

Urtekram Zubní pasta tea tree 75 ml

Urtekram Zubní pasta tea tree 75 ml

Značka: Urtekram
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN, Ecocert
Certifikát LEAPING BUNNYCertifikát VEGANCertifikát Ecocert
Balení:
115
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Antibakteriální zubní pasta Tea tree působí skvěle protizánětlivě díky obsahu antiseptických rostlinných výtažků. Spolehlivě eliminuje výskyt drobných poranění i zánětů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Antibakteriální zubní pasta Urtekram Tea tree působí skvěle protizánětlivě díky obsahu antiseptických rostlinných výtažků. Spolehlivě eliminuje výskyt drobných poranění i zánětů, jako jsou afty. Jemné přírodní složení šetrně čistí chrup i celou ústní dutinu, chrání před vznikem zubního kazu i usazením zubního plaku.

Zubní pasta využívá čisticích schopností uhličitanu vápenatého, který šetrně avšak spolehlivě odstraňuje z chrupu nečistoty i zubní plak. V kombinaci s antiseptickými esenciálními oleji z tea tree a myrhy se účinně stará o zdraví celé ústní dutiny, brání vzniku drobných zánětů, urychluje regeneraci poranění a zároveň chrání před vznikem zubního kazu.

Pasta má skvělé léčivé účinky, napomáhá hojení poranění po lékařských zákrocích i drobných zánětů, jako jsou například afty. Při pravidelném použití pasta aktivně eliminuje výskyt zánětů a udržuje zuby i celou ústní dutinu zdravou.

Pro krásné a zdravé zuby

Zubní pasta Urtekram s přírodními složkami a olejem z tea tree pečuje nejen o vaše zuby, ale o celou ústní dutinu. Je vhodná pro celou rodinu díky svému šetrnému složení a postará se o zdraví zubů, dásní a sliznic. Dokáže se efektivně vypořádat se zubním plakem, a tím chrání zuby proti zubnímu kazu a dalším nepříjemnostem. Navíc má příjemnou jemně bylinnou chuť.

Antibakteriální složení

Zubní pasta Urtekram využívá uhličitan vápenatý coby hlavní čisticí složku. Uhličitan vápenatý jemně odstraňuje usazený zubní plak, aniž by zuby podráždil nebo je učinil citlivými. Spolu s antibakteriálním tea tree olejem tak brání množení nežádoucích bakterií, které rozkládají cukry obsažené v zubním plaku a následně mohou napadat zubní sklovinu a způsobovat zubní kaz.

Proti zánětu

Tea tree olej rovněž chrání také proti vzniku zánětů a infekcí celé dutiny ústní. Stará se o zdravé dásně a pomáhá podpořit jejich odolnost. Esenciální olej z myrhy potencuje tyto vlastnosti a zároveň stimuluje regeneraci. Zubní pasta se tak postará o vaše zuby i dásně a je vhodná i při drobných poraněních či aftech, jež pomáhá dezinfikovat a urychluje jejich hojení. Příjemně bylinná chuť zaručí svěží dech po celý den.

Použití: Malé množství pasty aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin1, Xanthan Gum, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil2, Commiphora Myrrha Oil
1
Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství
2
Ekologické zemědělství
Z blogu (4)

Fluor v zubních pastách: Nebezpečí??

Jak vybrat přírodní zubní pastu

Plomby – skrytá hrozba ve vašich ústech

Tea tree: čaj z Austrálie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Vyborna / Dana 30. 4. 2016 10:12

Výborná zubní pasta, příjemná chuť, nepění tolik jako běžné zubní pasty

Slabé / felinegrace 13. 6. 2016 17:06

Bohužel mi nechutná, moc nepění.

/ Kristýna 22. 2. 2019 17:33

Je dobře, že pasta nepění, to svědčí o jejím přírodním složení. Dost rychle jsem ji spotřebovala. Chuťově nevýrazná, žádná "lahoda". Neměla jsem z ní pocit "osvěžení". Vytváří na zubech dobrý "olejový" ochranný povlak.

Dobrá pasta / Petra 29. 3. 2018 20:50

Kupuji již po několikáté. Pasta sice moc nepění, ale je příjemná (neštípe) a opravdu mi moc pomohla na afty, které už teď vůbec nemívám :)

Proti aftům / Martina 9. 9. 2013 11:13

Díky obsahu tea tree oleje už netrpím na afty tolik, jako dřív. Pasta i dobře chutná.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin1, Xanthan Gum, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil2, Commiphora Myrrha Oil
1
Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství
2
Ekologické zemědělství