Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Urtekram Zubní pasta Tutti Frutti 75 ml

Urtekram Zubní pasta Tutti Frutti 75 ml

Ovocná zubní pasta Tutti Frutti zpříjemní každé čištění zubů nejen dětem a udělá z této povinnosti příjemný rituál. Pasta spolehlivě čistí chrup i celou ústní dutinu díky obsahu přírodní křídy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ovocná zubní pasta Urtekram Tutti Frutti zpříjemní každé čištění zubů nejen dětem a udělá z této povinnosti příjemný rituál. Pasta spolehlivě čistí chrup i celou ústní dutinu díky obsahu přírodní křídy, zatímco výtažky z Aloe vera působí protizánětlivě a hojivě.

Zubní pasta spolehlivě čistí celou ústní dutinu díky obsahu křídy. Ta lehce obrušuje usazené nečistoty, zubní plak i kámen a zanechává chrup čistý. O ochranu před zubním kazem se postará kombinace výtažků z Aloe vera a heřmánku. Obě dvě bylinky mají skvělé protizánětlivé a léčivé účinky, eliminují výskyt zánětu a zároveň aktivně léčí případné podráždění i zanícení.

Heřmánek společně s esenciálním olejem z myrhy působí proti vzniku zubního kazu a regeneruje drobná poranění, například afty či ranky po lékařských zákrocích. Zubní pasta Tutti Frutti zachutná i dětem a promění otravné čištění zubů v příjemný zážitek.

Osvěžující ovoce

Nebaví vás už klasické příchutě zubních past? Mentol či bylinky, to není nic pro vás? Tak se připravte na opravdovou ovocnou bombu. Zubní pasta Urtekram Tutti Frutti vás okouzlí svou příchutí plnou ovoce a bude pečovat nejen o zuby, ale o celou ústní dutinu. Je vhodná pro celou rodinu díky svému šetrnému složeni a postará se o zdraví zubů, dásní a sliznic. Díky ovocné příchuti si ji jistě oblíbí i děti. 

Důkladné a šetrné čištění

Zubní pasta Urtekram dokáže efektivně odstranit veškerý zubní plak, a tím chrání zuby před zubním kazem a kamenem. Zubní pasta využívá uhličitan vápenatý coby hlavní čisticí složku, jenž jemně odstraňuje usazený zubní plak, aniž by zuby podráždil nebo je učinil citlivými. 

Proti zubnímu kazu i zánětům dásní

Éterický olej z myrhy rovněž pomáhá odstranit nahromaděný zubní plak a zároveň působí mírně antibakteriálně a posiluje zuby i celou ústní dutinu. Výtažek z Aloe vera pak zklidňuje podráždění v ústní dutině a pomáhá chránit před záněty dásní. Výtažek z heřmánku rovněž zklidňuje, podporuje regeneraci sliznic a celkově pomáhá udržet zuby a dásně zdravé a krásné. 

Použití: Malé množství pasty aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Tip: Pro sladkou ovocnou příchuť a šťavnatou vůni si pastu zamilují obzvlášť děti.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Zuzana 12. 7. 2019 18:46

Nevoni uplne jako tutti fruti,spis vic po bananech,ale dceri moc chutna,takze maximalni spokojenost.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?