/    /    /    /    /  

Eliah Sahil Ájurvédský bio jojobový tělový olej s růží 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťové oleje, Tělové oleje
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
598
ks
Bez DPH 494 Kč

Eliah Sahil Ájurvédský bio jojobový tělový olej s růží 100 ml

Ájurvédský bio jojobový tělový olej Eliah Sahil s damascénskou růží má univerzální použití a je vhodný pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější dětské. Vzácný olej z damascénské růže pleť pěstí a tonizuje. Díky jeho jemnosti a nedráždivosti jej lze použít na pokožku těla i obličeje. 

Jojobový olej je charakteristický svým univerzálním použitím pro jakýkoliv typ pleti. Má totiž skvělou schopnost regulovat činnost mazových žláz a tím navracet do normálního stavu mastnější či smíšenou pokožku. Zároveň promašťuje a hydratuje sušší typy pokožky. Obnovuje ochranný hydrolipidový film na pokožce, pomáhá jí tak s udržováním vlhkosti a obranou před nepříznivými vnějšími vlivy. Při pravidelném používání navrací pokožce odolnost.

Olej z damascénské růže je jedním z nejcennějších a nejdražších olejů na světě. Poskytuje pleti přirozenou hydrataci a zklidňuje podráždění. Navrací pokožce přirozeně zdravý narůžovělý odstín. Přináší úlevu začervenalé pleti s rozšířenými žilkami. V aromaterapii se využívá pro své mírně afrodiziakální účinky. 

Luxusní tělový olej

Eliah Sahil Ájurvédský tělový olej s damascénskou růží představuje velice luxusní variantu pečujícho produktu na pokožku celého těla. Oleje na tělo nabývají stále větší obliby, protože dokážou dodat pokožce hloubkovou výživu, aniž by ji zamastily. Olej používejte místo svého oblíbeného tělového mléka či másla a nanášejte jej po sprchování na ještě vlhkou pokožku.

Půvab damascénské růže

Tělový olej Eliah Sahil obsahuje olej z damascénské neboli damašské růže. Růže je rostlina, jejíž vlastnosti byly obdivovány již po staletí a je často nazývána královnou květin. Růžový olej je velice vzácný a vysoko ceněný, s oblibou se používá do přípravků pro péči o pokožku obličeje i těla. Růžový olej vyniká také svou lahodnou vůní a především pečujícími schopnostmi.

Výživa bez zatížení

Olej je vhodný pro všechny typy pleti, nemusíte se bát jej použít i na citlivou pokožku těch nejmenších. Nezpůsobuje podráždění ani alergické reakce a naopak má zklidňující efekt. Růžový olej pomáhá uzamykat hydrataci v hlubokých vrstvách pokožky a zanechává ji tak dlouhodobě vláčnou a příjemně pružnou. Navíc má také afrodiziakální účinky.

Univerzální jojobový olej

Základ tohoto tělového oleje vycházejícího z poznatků ájurvédy tvoří jojobový olej, který je známý svou všestranností. Je složením velice podobný přirozenému kožnímu mazu a pokožka jej velmi dobře vstřebává. Lze jej použít i na pleť obličeje. Jojobový olej pomáhá obnovit hydrolipidový film pokožky, který ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

Použití: Naneste pár kapek na navlhčenou pleť a rozetřete.

Eliah Sahil Ájurvédský bio jojobový tělový olej s růží 100 ml

Ajurvédsky bio jojobový telový olej Eliah Sahil s ružou damascénskou  má univerzálne použitie a je vhodný na všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej detskej. Vzácny olej z ruže damascénskej pleť pestuje a tonizuje. Vďaka jeho jemnosti a nedráždivosti ho možno použiť na pokožku tela aj tváre.

Jojobový olej je charakteristický svojím univerzálnym použitím pre akýkoľvek typ pleti. Má totiž výbornú schopnosť regulovať činnosť mazových žliaz a tým navracať do normálneho stavu mastnejšiu či zmiešanú pokožku. Zároveň premasťuje a hydratuje suchšie typy pokožky. Obnovuje ochranný hydrolipidový film na pokožke, pomáha jej tak udržiavať vlhkosť a ochraňuje ju pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Pri pravidelnom používaní navracia pokožke odolnosť.

Olej z ruže damascénskej je jedným z najcennejších a najdrahších olejov na svete. Poskytuje pleti prirodzenú hydratáciu a upokojuje podráždenie. Navracia pokožke prirodzene zdravý ružovkastý odtieň. Prináša úľavu začervenanej pleti s rozšírenými žilkami. V aromaterapii sa využíva pre svoje mierne afrodiziakálne účinky.

Luxusný telový olej

Eliah Sahil Ajurvédsky telový olej s ružou damascénskou predstavuje veľmi luxusný variant ošetrujúceho produktu na pokožku celého tela. Oleje na telo nadobúdajú stále väčšiu obľubu, pretože dokážu pokožke dodať hĺbkovú výživu bez toho, aby ju zamastili. Olej používajte namiesto svojho obľúbeného telového mlieka či masla a nanášajte ho po sprchovaní na ešte vlhkú pokožku.

Pôvod ruže damascénskej

Telový olej Eliah Sahil obsahuje olej s ruže damascénskej, alebo damašskej. Ruža je rastlina, ktorej vlastnosti boli obdivované už počas storočií a je často nazývaná kráľovnou kvetín. Ružový olej je veľmi vzácny a vysoko cenený, s obľubou sa používa do prípravkov na starostlivosť o pokožku tváre a tela. Ružový olej takisto vyniká svojou lahodnou vôňou a predovšetkým ošetrujúcimi schopnosťami.

Výživa bez zaťaženia

Olej je vhodný na všetky typy pleti, nemusíte sa báť použiť ho aj na citlivú pokožku tých najmenších. Nespôsobuje podráždenie ani alergické reakcie, a naopak, má upokojujúci efekt.

Ružový olej pomáha uzamykať hydratáciu v hlbokých vrstvách pokožky a zanecháva ju tak dlhodobo vláčnu a príjemne pružnú. Navyše má takisto afrodiziakálne účinky.

Univerzálny jojobový olej

Základ tohto telového oleja vychádzajúceho z poznatkov ajurvédy tvorí jojobový olej, ktorý je známy svojou všestrannosťou. Je zložením veľmi podobný prirodzenému kožnému mazu a pokožka ho veľmi dobre vstrebáva. Možno ho použiť aj na pleť tváre. Jojobový olej pomáha obnoviť hydrolipidový film pokožky, ktorý ju chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Super | 12.12.2014 20:51:40 | Hana

Hydratuje, zklidňuje i svědění a podráždění, není mastný, voní hezky po růži, když ho použiji na celé tělo, tak je vůně intenzivnější, že mi až připomíná lokum-turkish delight :) První lahev měla plastové \'kápátko\', druhá už byla bez.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Buxus Chinensis1), Rosa Damascena Oil1), Fragrance2), Citral2), Eugenol2), Geraniol2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty
typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Výrobce

Planet Pure Produktions und Handels GmbH
Lochauerstrasse 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.eliah-sahil.cz