/    /    /    /  

Sportique Arganové máslo 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 75 ml / 339 Kč
Kategorie: Péče o nehty, Vlasové kúry, Pleťová séra, Tělová másla
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč

Sportique Arganové máslo 20 ml

Arganové máslo Sportique aktivně regeneruje pokožku obličeje i celého těla. Podporuje zdraví a pružnost všech typů pleti včetně náročné stárnoucí a hodí se také k ošetření suchých konečku vlasů či nehtové kůžičky.

Arganové máslo můžete používat lokálně, například kolem očí a rtů, na suchou nehtovou kůžičku či ho vetřít do konečků vlasů, nebo jako sérum pod oblíbený pleťový krém či rovnou na celý obličej nebo vybranou část těla.

Máslo má skvělé vyživující a pečující vlastnosti, uzamyká v pokožce tolik potřebnou hydrataci a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy, a tak i před známkami předčasného stárnutí. Obsažený arganový olej je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které pleť posilují, lehce tonizují eliminují ztrátu pružnosti.

Arganové máslo je díky své výživné hutné konzistenci vhodné pro všechny typy pleti, ale zejména se hodí pro pleť stárnoucí a suchou. Bohatě pleť vyživuje, ale nezatěžuje ji ani neucpává. Zanechává pokožku vláčnou a pružnou na dotek a zdravou a pěstěnou na pohled.

Použití: Malé množství arganového másla vetřete do suchých konečků vlasů, na nehtovou kůžičku, do pokožky obličeje či na suchá místa kdekoli na těle podle potřeby.

Sportique Arganové máslo 20 ml

 

Arganové maslo Sportique aktívne regeneruje pokožku tváre i celého tela. Podporuje zdravie a pružnosť všetkých typov pleti vrátane náročnej starnúcej a hodí sa aj na ošetrenie suchých končekov vlasov či nechtovej kožtičky.

Arganové maslo môžete používať lokálne, napríklad okolo očí a pier, na suchú nechtovú kožtičku či ho votrieť do končekov vlasov, alebo ako sérum pod obľúbený pleťový krém či rovno na celú tvár alebo vybranú časť tela.

Maslo má skvelé vyživujúce a ošetrujúce vlastnosti, uzamyká v pokožke toľko potrebnú hydratáciu a chráni ju pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, a tak aj pred známkami predčasného starnutia. Obsiahnutý arganový olej je bohatý na množstvo nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov, ktoré pleť posilňujú, ľahko tonizujú a eliminujú stratu pružnosti.

Arganové maslo je vďaka svojej výživnej hutnej konzistencii vhodné pre všetky typy pleti, ale najmä sa hodí pre pleť starnúcu a suchú. Bohato pleť vyživuje, ale nezaťažuje ju ani neupcháva. Zanecháva pokožku vláčnu a pružnú na dotyk a zdravú a pestovanou na pohľad.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Argania Spinosa Kernel Oil, Hydrogenated Vegetable Oil
i
i

obal: kovový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy pokožky: citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz