/    /    /    /    /    /  

Zahir Cosmetics Arganový olej, bio 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 391 Kč
Kategorie: Péče o nehty, Arganový olej, Vlasové oleje, Pleťové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
798
ks
Bez DPH 660 Kč

Zahir Cosmetics Arganový olej, bio 250 ml

Arganový olej od Zahir Cosmetics je vysoce kvalitním olejem, který vám pomůže vykouzlit sametově hebkou pleť, kterou vyživuje, povzbuzuje a chrání před škodlivými vnějšími vlivy. Hodí se pro každý typ pleti a je výborným parťákem pro masáž obličeje i celého těla. Má též blahodárné účinky na vlasy.

Arganový olej má krásnou ořechovou vůni, je plný nenasycených mastných kyselin, vitaminů E, A a B či skvalenu. Účinně chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy, regeneruje ji a zvláčňuje. Hodí se pro suchou i citlivou pleť a lze jej použít i při lupénce nebo ekzémech. Napomáhá hojení ran či popálenin. Arganový olej je báječný také jako péče o vlasy. Vyživuje, regeneruje a zpevňuje vlasové vlákno a dodává kadeřím lesk.

Použití: Arganový olej nanášejte na navlhčenou pokožku. Můžete jej použít i jako zábal na vlasy.

Zahir Cosmetics Arganový olej, bio 250 ml

Arganový olej od Zahir Cosmetics je vysoko kvalitným olejom, ktorý vám pomôže vykúzliť zamatovo hebkú pleť, ktorú vyživuje, povzbudzuje a chráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Hodí sa pre každý typ pleti a je výborným parťákom pre masáž tváre i celého tela. tiež blahodarné účinky na vlasy.

Arganový olej má krásnu orechovú vôňu, je plný nenasýtených mastných kyselín, vitamínov E, A a B či skvalénu. Účinne chráni pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, regeneruje ju a zvláčňuje. Hodí sa pre suchú aj citlivú pleť a je možné ho použiť aj pri lupienke alebo ekzémoch. Napomáha hojeniu rán či popálenín. Arganový olej je báječný tiež ako starostlivosť o vlasy. Vyživuje, regeneruje a spevňuje vlasové vlákno a dodáva kučerám lesk.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Arganový olej1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: kovový, skleněný
typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy pokožky: citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka
typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce

Zahir cosmetics s.r.o.
Loučky 2262/25
708 00 Ostrava – Poruba
Česká republika
tel: +420 777 726 789
http://zahir.cz/