/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Bílý čaj

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bílé čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Bílý čaj

Bílý porcovaný čaj English Tea Shop přináší kvalitní čaj v praktickém balení, díky kterému si můžete dopřát osvěžení kdykoliv a kdekoliv. Přirozeně sladká jemná chuť bílého čaje povzbudí a osvěží mysl, zatímco obsažený tein dodá energii celému organismu.

Bílý čaj má lehkou svěží chuť, jelikož se zpracovává z mladých ještě nerozvinutých čajových lístků. Lístky neoxidují, pouze se usuší na slunci. Výsledný nálev tak má jemnou zelenou barvu i lehkou sladkou chuť. Ta je sice jemná, avšak povzbudivá. Bílý čaj vás také osvěží díky obsaženému teinu a antioxiantům, které pomáhají organismu lépe se vyrovnat se stresem a chrání proti volným radikálům.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 3 - 4 minuty. Poté podle chuti oslaďte.

Tip: Bílý čaj je vhodný pro přípravu horkého i ledového nápoje.

English Tea Shop Bílý čaj

Biely porciovaný čaj English Tea Shop prináša kvalitný čaj v praktickom balení, vďaka ktorému si môžete dopriať osvieženie kedykoľvek a kdekoľvek. Prirodzene sladká jemná chuť bieleho čaju povzbudí a osvieži myseľ, zatiaľ čo obsiahnutý teín dodá energiu celému organizmu.

Biely čaj ľahkú sviežu chuť, pretože sa spracováva z mladých ešte nerozvinutých čajových lístkov. Lístky neoxidujú, iba sa usušia na slnku. Výsledný nálev tak má jemnú zelenú farbu a aj ľahkú sladkú chuť. je síce jemná, avšak povzbudivá. Biely čaj vás tiež osvieži vďaka obsiahnutému teínu a antioxidantom, ktoré pomáhajú organizmu lepšie sa vyrovnať so stresom a chránia proti voľným radikálom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bílý čaj
i
i

obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz