/    /    /    /    /  

Les Fleurs de Bach Bio sprchový gel Harmonie 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bachova kosmetika, Sprchové gely, Dárky pro babičky
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 247 Kč

Les Fleurs de Bach Bio sprchový gel Harmonie 150 ml

Bio sprchový gel Harmonie Les Fleurs de Bach smyje z vašeho těla každodenní stres a zaplaví vaši mysl příjemným pocitem harmonie. Zároveň pečuje i o čistotu a hydrataci pokožky díky obsažené šťávě z Aloe vera. Unikátní kombinace Bachových květů navozuje psychickou i fyzickou rovnováhu.

Exotická vůně šťavnatých plodů fíkovníku v kombinaci se svěžími tóny zelené trávy vás povzbudí a sladká tečka v podobě karamelu okořeněného vanilkou zklidní veškeré podráždění a přenesou vás do stavu naprostého uvolnění.

Sprchový gel obsahuje pečlivě vybrané esence pro nastolení harmonie a dokonalého souladu těla i mysli. Netýkavka žláznatá je výborná při netrpělivosti a podrážděnosti. Jabloň lesní pročišťuje myšlenky a zmírňuje napětí. Plamének plotní vám pomůže stát nohama pevně na zemi a žít přítomným okamžikem. Slivoň třešňový a snědek okoličný podporují vnitřní rovnováhu.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Glycerin, Xanthan Gum, Caprylyl/Capryl Glucoside, Parfum, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Alcohol2), Benzoic Acid, Citric Acid, Sorbic Acid, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Clematis Vitalba Flower Extract1), Ornithogalum Umbellatum Flower Extract1), Scleranthus Annuus Flower Extract1), Helianthemum Nummularium Flower Extract 1), Impatiens Glandulifera Flower Extract1), Malus Sylvestris Flower Extract1), Prunus Cerasifera Flower Extract1), Linalool, Geraniol, Citral
1) Organic agriculture, 2) Made using organic ingredients
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Fleurs Essences et Harmonie
53 rue des Batignolles
75017 Paříž
Francie
www.bachova-terapie.cz