/    /    /    /    /  

Ecce Vita Bio šťáva z dužiny listů Aloe Vera 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Aloe vera šťáva
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
499
ks
Bez DPH 434 Kč

Ecce Vita Bio šťáva z dužiny listů Aloe Vera 1 l

Čistá Aloe vera šťáva Ecce Vita je skvělým pomocníkem pro posílení imunity, regeneraci a detoxikaci celého organismu. Aloe obsahuje množství antioxidantů i vitaminů, které aktivně pečují o organismus, zlepšují jeho odolnost vůči virům a onemocněním a zároveň jej chrání před známkami předčasného stárnutí. Kromě těchto benefitů má šťáva také skvělou osvěžující chuť, kterou si zajisté oblíbí i děti.

Šťáva z Aloe vera je plná prospěšných látek, jako jsou například aminokyseliny, glukosidy, třísloviny, ale také množství vitaminů, mezi nejvýznamnější určitě patří vitamin C. Tento silný antioxidant nejenže posiluje imunitní systém vůči virům a chorobám, ale také aktivně chrání celý organismus před známkami předčasného stárnutí. Kromě toho působí Aloe vera protizánětlivě, harmonizuje trávení i hladinu cholesterolu v krvi a také udržuje zdravý kardiovaskulární systém.

Šťáva z Aloe vera je vhodným potravinovým doplňkem nejen v období onemocnění a viróz, ale taky při zvýšené fyzické a psychické zátěži. Aloe dodá tělu potřebné živiny, skvěle povzbudí a dodá energii celému organismu.

Dávkování: Před užíváním protřepejte. 2 polévkové lžíce šťávy užívejte 2 - 3x denně nejlépe před jídlem nebo současně s jídlem. Zapijte sklenicí vlažné vody.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ecce Vita Bio šťáva z dužiny listů Aloe Vera 1 l

Čistá Aloe vera šťava Ecce Vita je skvelým pomocníkom pre posilnenie imunity, regeneráciu a detoxikáciu celého organizmu. Aloe obsahuje množstvo antioxidantov i vitamínov, ktoré sa aktívne starajú o organizmus, zlepšujú jeho odolnosť voči vírusom a ochoreniam a zároveň ho chránia pred známkami predčasného starnutia. Okrem týchto benefitov šťava tiež skvelú osviežujúcu chuť, ktorú si určite obľúbia aj deti.

Šťava z Aloe vera je plná prospešných látok, ako sú napríklad aminokyseliny, glukozidy, triesloviny, ale aj množstvo vitamínov, medzi najvýznamnejšie určite patrí vitamín C. Tento silný antioxidant nielenže posilňuje imunitný systém voči vírusom a chorobám, ale aj aktívne chráni celý organizmus pred známkami predčasného starnutia. Okrem toho pôsobí Aloe vera protizápalovo, harmonizuje trávenie aj hladinu cholesterolu v krvi a tiež udržuje zdravý kardiovaskulárny systém.

Šťava z Aloe vera je vhodným potravinovým doplnkom nielen v období ochorenia a viróz, ale tiež pri zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži. Aloe dodá telu potrebné živiny, skvele povzbudí a dodá energiu celému organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/