/    /    /    /    /  

Energy Biotermal koupelová sůl 350 g

Značka:
Množství: 350 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Podrážděná pokožka, Klouby a svaly, Koupelové soli
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 247 Kč

Energy Biotermal koupelová sůl 350 g

Koupelová sůl Energy Biotermal má skvělé regenerační a posilující účinky na celý pohybový aparát a současně i na dýchací cesty. Sůl pochází z vřídla Podhájska, které má při dlouhodobé léčbě stálejší regenerační účinky než voda z Mrtvého moře. Sůl pomáhá snadněji a rychleji regenerovat zlomeniny, pomáhá při revmatismu, ale také léčí pokožku postiženou akné, ekzémem či lupénkou.

Koupelová sůl je natolik účinná díky vysokému obsahu vápníku a fosforečnanů, které pomáhají doléčit zlomeniny, ale také eliminují bolestivost kloubů i svalů. Koupel je skvělým pomocníkem při revmatismu, cévních a kloubních problémech i při potížích s páteří. Účinné látky pomáhají s osteoporózou, artrózou a artritidou.

Obsažené minerální prvky aktivně regenerují a revitalizují pokožku, zklidňují ji a odstraňují přebytečný kožní maz. Koupel je skvělým pomocníkem při onemocněních pokožky, jako je lupénka, ekzém či akné. Pokožku harmonizuje a chrání před návratem onemocnění.

Použití: 1 - 2 lžíce soli rozpusťte v teplé vodě ve vaně. Koupel si dopřejte alespoň 10 - 20 minut 1 - 3x týdně. Při potížích s dutinami a pro uvolnění horních cest dýchacích přidejte 10 gramů soli do litru vařící vody a 15 minut inhalujte.

Energy Biotermal koupelová sůl 350 g

Kúpeľová soľ Energy Biotermal má regeneračné a posilňujúce účinky na celý pohybový aparát a súčasne aj na dýchacie cesty. Soľ pochádza zo žriedla Podhájska, ktoré má pri dlhodobej liečbe stálejšie regeneračné účinky ako voda z Mŕtveho mora. Soľ pomáha ľahšie a rýchlejšie regenerovať zlomeniny, napomáha pri reumatizme, no takisto lieči pokožku postihnutú akné, ekzémom či lupienkou.

Kúpeľová soľ je natoľko účinná vďaka vysokému obsahu vápnika a fosforečnanov, ktoré pomáhajú doliečiť zlomeniny a takisto eliminujú bolestivosť kĺbov a svalov. Kúpeľ je vynikajúcim pomocníkom pri reumatizme, cievnych problémoch a problémoch s kĺbmi a pri ťažkostiach s chrbticou. Účinné látky pomáhajú s osteoporózou, artrózou a artritídou.

Obsiahnuté minerálne prvky aktívne regenerujú a revitalizujú pokožku, upokojujú ju a odstraňujú prebytočný kožný maz. Kúpeľ je vynikajúcim pomocníkom pri ochoreniach pokožky, ako je lupienka, ekzém, či akné. Pokožku harmonizuje a chráni pred návratom ochorení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sůl z termálního vřídla
i
i

konzistence: sypká
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnější

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz