Energy Biotermal koupelová sůl 350 g

Energy Biotermal koupelová sůl 350 g

  • Bez DPH 247 Kč

Koupelová sůl má regenerační a posilující účinky na pohybový aparát i dýchací cesty. Pomáhá rychleji regenerovat zlomeniny, pomáhá při revmatismu, také léčí pokožku postiženou akné či ekzémem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Koupelová sůl Energy Biotermal má skvělé regenerační a posilující účinky na celý pohybový aparát a současně i na dýchací cesty. Sůl pochází z vřídla Podhájska, které má při dlouhodobé léčbě stálejší regenerační účinky než voda z Mrtvého moře. Sůl pomáhá snadněji a rychleji regenerovat zlomeniny, pomáhá při revmatismu, ale také léčí pokožku postiženou akné, ekzémem či lupénkou.

Koupelová sůl je natolik účinná díky vysokému obsahu vápníku a fosforečnanů, které pomáhají doléčit zlomeniny, ale také eliminují bolestivost kloubů i svalů. Koupel je skvělým pomocníkem při revmatismu, cévních a kloubních problémech i při potížích s páteří. Účinné látky pomáhají s osteoporózou, artrózou a artritidou.

Obsažené minerální prvky aktivně regenerují a revitalizují pokožku, zklidňují ji a odstraňují přebytečný kožní maz. Koupel je skvělým pomocníkem při onemocněních pokožky, jako je lupénka, ekzém či akné. Pokožku harmonizuje a chrání před návratem onemocnění.

Použití: 1-2 lžíce soli rozpusťte v teplé vodě ve vaně. Koupel si dopřejte alespoň 10 - 20 minut 1 - 3x týdně. Při potížích s dutinami a pro uvolnění horních cest dýchacích přidejte 10 gramů soli do litru vařící vody a 15 minut inhalujte.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sůl z termálního vřídla

Konzistence: sypká

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnější

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?