/    /    /    /    /    /  

Pukka Čaj ayurvédský Detox with Lemon

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje
Certifikáty: FSC, ORGANIC SOIL ASSOCIATION, USDA ORGANIC, KOSHER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
132
ks
Bez DPH 115 Kč

Pukka Čaj ayurvédský Detox with Lemon

Základ bylinného čaje Detox with Lemon spojuje příjemnou chuť a léčivé účinky osvědčených bylinek a koření jako je anýz, fenykl, kardamon a mnohé další. Ty aktivně napomáhají lepšímu trávení a pročišťují celý organismus. Účinky koření nejenže detoxikují, ale mají také příjemnou přirozeně nasládlou chuť se svěžím citronovým aroma. Kořeny lékořice jsou přidány do této směsi pro jeho uklidňující a výživné účinky. Šťáva z citronové myrty a citronové trávy navíc dodává jak chuť, tak posiluje účinky detoxikačních vlastností.

Nejčastěji se anýzu užívá při zažívacích potížích. Příznivé účinky má hlavně při nadýmání, nechuti k jídlu a kolikových bolestech, způsobených dietní chybou. Působí dobře při kataru průdušek a všude tam, kde chceme uspíšit vykašlávání hlenů. Fenykl podporuje činnost střev, zažívání, zabraňuje tvorbě plynů a rovněž usnadňuje vykašlávání. Čaj z listů citronové trávy usnadňuje trávení, zvyšuje schopnost koncentrace, stimuluje laktaci a napomáhá detoxikovat játra, močový měchýř a ledviny. Obsažené silice příznivě působí při trávicích obtížích. Obecně je citronová tráva prostředkem k povzbuzení a osvěžení organizmu.

Čaj je přirozeně bezkofeinový a vhodný pro vegetariány i vegany, děti i kojící ženy.

Účinně reguluje zažívání a přispívá ke správnému trávení.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 5 minut. Dle chuti pak oslaďte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Anýz, Sladký fenykl, Kousky citronu, Koriandr, Lékořice, Kardamon, Citronová myrta, Citronová tráva, Esence citronu, esence citronové trávy
i
i

specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Pukka Herbs Ltd
BS14OBY Bristol
Velká Británie
www.pukkaherbs.com