/    /    /    /  

Golden Temple Čaj Yogitea Women´s Energy

Značka:
Množství: 17 ks, 30 g
Kategorie: Bylinné čaje, Hormony a ledviny, Ajurvédské čaje, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Golden Temple Čaj Yogitea Women´s Energy

Bylinný čaj Yogitea Women's Energy osvěžuje ženské tělo i mysl díky kombinaci ájurvédských bylin a koření. Podle ájurvédy je tato jedinečná kombinace bylinek používána při nadměrném vypětí, stresu, ale i zažívacích problémech spojených s nezdravým životním stylem. Bylinný čaj vám dodá energii a povzbudí chuť do života.

Ájurvédský čaj v sobě spojuje velké množství koření, jako je lékořice, skořice, zázvor, kardamom a hřebíček, s přirozeně sladkým ibiškem, osvěžujícími lístky máty a a listy maliníku. Společně vytvářejí nejenom jedinečnou osvěžující chuť, ale také příjemně naladí a povzbudí. Čaj eliminuje dopady stresu i hektického životního stylu, harmonizuje zažívání a působí proti problémům způsobeným nezdravými stravovacími návyky. Při pravidelné konzumaci směs bylin pomáhá posílit obranyschopnost organismu a je přirozeným zdrojem energie.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Upozornění: Nekonzumujte při přecitlivělosti či alergii na ibišek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ibišek1), Lékořice1), Máta peprná1), Maliník list1), Černý Pepř1), Extrakt z kořene anděliky lékařské, Skořice1), Zázvor1), Kardamom1), Hřebíček1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Golden Temple Natural Products GmbH
Kehrwieder 8
D-20457 Hamburgl
Německo
www.yogitea.eu