/    /    /    /    /  

Ecover Čistič na nádobí s grepem a zel. čajem 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ekodrogerie pro ruční mytí nádobí
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
111
ks
Bez DPH 92 Kč

Ecover Čistič na nádobí s grepem a zel. čajem 1 l

Čistič nádobí Ecover s osvěžující vůní grepu a zeleného čaje účinně odstraní mastnotu i přischlé nečistoty a zároveň je šetrný k pokožce rukou, kterou nevysušuje ani nedráždí. Díky jemnému složení je čistič nádobí šetrný nejen k pokožce, ale také k životnímu prostředí.

Čistič nádobí účinně odstraňuje mastnotu i další nečistoty díky obsahu povrchově aktivních tenzidů. Ty vytvoří jemnou pěnu, která účinně odstraní všechny nečistoty a nádobí spolehlivě odmastí. Čistič si snadno poradí nejenom s mastnotou, ale také připečenými nečistotami a zaschlými zbytky jídla.

Díky přírodnímu složení je velice jemný i k citlivé pokožce rukou, nadměrně ji nevysušuje a nezpůsobuje podráždění. Navíc čistič nezatěžuje životní prostředí. Obsažené složky se začnou rozkládat na přirozeně vyskytující se látky při kontaktu s odpadními vodami.

Použití: Pár kapek čističe rozmíchejte v teplé vodě. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda (30 %) , Aniontové povrchově aktivní látky (5-15 %) , Neiontové povrchově aktivní látky (5-15 %) , Parfém (5 %) , Kyselina mléčná, Extrakt ze zeleného čaje, Chlorid sodný, Citran sodný, Pšeničný protein
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Ecover Belgium
Steenovenstraat 1A
2390 Malle
Belgie
www.ecover.com