Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Sonett Prostředek na nádobí měsíček 1 l

Sonett Prostředek na nádobí měsíček 1 l

Na cestě > 10 ks (Očekáváme 30. 1.)

Jemný prostředek na nádobí Sonett s výtažky z měsíčku lékařského dokonale účinkuje vůči mastnotě, ale zároveň je šetrný k pokožce rukou. Obsažení rostlinné tenzidy si hravě poradí i s připečenou špínou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný prostředek na nádobí Sonett s výtažky z měsíčku lékařského je mimořádně účinný vůči mastnotě a nečistotám, ale zároveň šetrný k pokožce rukou, kterou zbytečně nevysušuje a nedráždí. Díky rostlinným tenzidům si spolehlivě poradí i s připečenou špínou.

Prostředek na nádobí využívá síly přírodních tenzidů, které při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta účinně rozpustí mastnotu, přischlé zbytky jídla i připečené nečistoty. Navíc, o příjemnou vůni se postarají esenciální oleje z pomerančové kůry a bergamotu.

Značka Sonett nabízí již od 70. let ekodrogerii, která je šetrná k životnímu prostředí i lidskému organismu. Firma je držitelem certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Natural Care Product (NCP), Natural Cosmetic Standard, CSE, Stop Climate Change a Vegan Society.

Použití: Pár kapek prostředku rozmíchejte v teplé vodě, nebo naneste přímo na houbičku. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5-15 %) , Kokosový alkoholsulfát (5-15 %) , Rostlinný alkohol, Měsíček1) (1 %) , Sůl, Citráty, Éterický olej z pomeranče1), Éterické oleje z bergamotu1), Vonné příměsi1), Voda

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Citráty, Éterický olej z pomeranče, Éterické oleje z bergamotu

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?