Sonett Prostředek na nádobí měsíček 300 ml

Sonett Prostředek na nádobí měsíček 300 ml

Jemný prostředek na nádobí Sonnet s výtažky z měsíčku lékařského dokonale účinkuje vůči mastnotě, ale zároveň je šetrný k pokožce rukou. Obsažení rostlinné tenzidy si hravě poradí i s připečenou špínou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemný prostředek na nádobí Sonnet s výtažky z měsíčku lékařského je mimořádně účinný vůči mastnotě a nečistotám, ale zároveň šetrný k pokožce rukou, kterou zbytečně nevysušuje a nedráždí. Díky rostlinným tenzidům si spolehlivě poradí i s připečenou špínou.

Prostředek na nádobí využívá síly přírodních tenzidů, které při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta účinně rozpustí mastnotu, přischlé zbytky jídla i připečené nečistoty. Navíc, o příjemnou vůni se postarají esenciální oleje z pomerančové kůry a bergamotu.

Díky jednoduchému přírodnímu složení bez přidaných chemikálií je prostředek účinný a zároveň šetrný nejen k pokožce rukou, ale také k životnímu prostředí. Bez obav ho tak mohou používat i alergici a osoby s citlivou pokožkou.

Použití: Pár kapek prostředku rozmíchejte v teplé vodě, nebo naneste přímo na houbičku. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5-15 %) , Kokosový alkoholsulfát (5-15 %) , Měsíček1) (1 %) , Rostlinný alkohol, Citráty, Sůl, Éterický olej z pomeranče1), Éterické oleje z bergamotu1), Vonné příměsi1), Voda

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citráty, Éterický olej z pomeranče, Éterické oleje z bergamotu

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5, D-88693 Deggenhausen Německo, www.sonett-drogerie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

parádní / Tereza 29. 9. 2015 19:56

Jsem z něj nadšená - umyje parádně - mastné, zaschlé, dokonce i připálený tuk jde krásně dolů i pokud mám v houbičce malé množství přípravku (jedno zmáčknutí pumpičky vystačí na půlku plného dřezu) .. troufám si tvrdit, že je srovnatelný (ne-li lepší) než Jar, který jsme používali dříve. A opravdu krásně voní :)

Doporučuji / Aneta T. 11. 8. 2014 16:23

Příjemný vůně, umyje i větší mastnostu.

Super / Lucie 10. 2. 2016 20:22

Naprostý souhlas s níže napsaným, krásně voní a funguje!

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?