/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Čisticí mléko bambucké máslo, Sheabutter 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťová čistící mléka
Produktová řada: Martina Gebhardt Shea Butter
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
457
ks
Bez DPH 378 Kč

Martina Gebhardt Čisticí mléko bambucké máslo, Sheabutter 150 ml

Jemné čistící mléko bez přidané parfemace Martina Gebhardt Shea Butter lehce odličuje nečistoty ze suché přecitlivělé pokožky a zároveň o ni pečuje. Výživné složení plné rostlinných olejů a výtažků šetrně rozpustí zbytky make-upu i prachu a přitom pokožku zbytečně nepodráždí a zanechává ji vláčnou na dotek.

Spolehlivé a přitom šetrné odlíčení zajišťuje olivový olej, který na sebe naváže nečistoty a lehce je odstraní pryč, aniž by citlivou pokožku podráždil či dokonce přesušil. Naopak olivový olej společně s bambuckým máslem pokožku vyživují, uzamykají v ní vlhkost a chrání ji přeď zarudnutím i nepříjemným pnutím.

O zklidnění přecitlivělé alergické pleti se postará růžová květová voda, která kromě toho, že hydratuje, tak pokožku také skvěle zklidňuje, harmonizuje její barevný tón a chrání ji před opětovným podrážděním. Jemné čistící mléko účinně odstraní nečistoty, suchou přecitlivělou pokožku zklidní a eliminuje její začervenání.

Použití: Malé množství mléka naneste na vatový tampon a za jeho pomoci odličte pokožku obličeje, krku i dekoltu.

Tip: Mléko můžete smýt čistou vodou, nebo pro perfektní dočištění použít pleťové tonikum.

Martina Gebhardt Čisticí mléko bambucké máslo, Sheabutter 150 ml

Jemné čistiace mlieko bez pridanej parfumácie Martina Gebhardt Shea Butter ľahko odličuje nečistoty zo suchej precitlivelej pokožky a zároveň ju ošetruje. Výživné zloženie plné rastlinných olejov a výťažkov šetrne rozpustí zvyšky make-upu aj prachu a pritom pokožku zbytočne nepodráždi a zanecháva ju vláčnu na dotyk.

Spoľahlivé a pritom šetrné odlíčenie zaisťuje olivový olej, ktorý na seba naviaže nečistoty a ľahko ich odstráni preč bez toho, aby citlivú pokožku podráždil, či dokonca presušil. Naopak, olivový olej spoločne s bambuckým maslom pokožku vyživujú, uzamykajú v nej vlhkosť a chránia pred začervenaním a nepríjemným pnutím.

O upokojenie precitlivelej alergickej pleti sa postará ružová kvetová voda, ktorá okrem toho, že hydratuje, tak pokožku tiež vynikajúco upokojuje, harmonizuje jej farebný tón a chráni pred opätovným podráždením. Jemné čistiace mlieko účinne odstráni nečistoty, suchú precitlivelú pokožku upokojí a eliminuje jej začervenanie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

DOPORUČENÍ | 10.1.2012 22:57:19 |

Vhodné na všechny typy pleti, i k odlíčení očního make-upu, doporučuji u mastnější a smíšené pleti opláchnout vlažnou vodou,poté použít tonikum dle typu pleti. Eva Jánošková - kosmetička

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil1), Butyrospermum Parkii Butter2), Lecithin2), Rosa Damascena Flower Water1), Spagyrische Essence Butyrospermum Parkii Extract2), Gold, Silver, Sulfur, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
1) Demeter, 2) Organic agriculture
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Shea Butter
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz