/    /    /    /  

Diochi Citrus aurantium (divoký pomeranč) 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Trávení, Mozek a krevní oběh, Dýchání, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Diochi Citrus aurantium (divoký pomeranč) 100 g

Osvěžující čaj Diochi z kůry divokého pomeranče je skvělým pomocníkem pro detoxikaci organismu, ale také urychluje průběh nachlazení i chřipek, snižuje horečku a usnadňuje vykašlávání. Má výborné antivirové a antibakteriální účinky. Odvar z pomeranče pomáhá zdravému zažívání, působí proti plynnatosti i střevním obtížím.

Divoký pomeranč celý organismus osvěžuje a pročišťuje, odvádí z těla pryč škodlivé látky. Pomáhá rychlejšímu odbourání tuku a vody při dietách. Díky těmto detoxikačním účinkům posiluje sníženou obranyschopnost organismu, urychluje a zlehčuje průběh onemocnění a snižuje horečky. Pomerančová kůra podporuje správné trávení i chuť k jídlu, mírní nadýmání a eliminuje výskyt prazitů ve střevech. Osvěžující chuť i vůně povzbuzuje, uklidňuje rozbouřené nervy a pomáhá lépe se vyrovnat se stresem.

Příprava: 2-3 lžičky čajové směsi nasypte do 750 ml studené vody a přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Diochi Citrus aurantium (divoký pomeranč) 100 g

Osviežujúci čaj Diochi z kôry pomarančovníka horkého - divokého pomaranča je vynikajúcim pomocníkom pre detoxikáciu organizmu, ale tiež urýchľuje priebeh prechladnutia aj chrípok, znižuje horúčku a uľahčuje vykašliavanie. Má výborné antivírusové a antibakteriálne účinky. Odvar z pomaranča pomáha zdravému tráveniu, pôsobí proti plynatosti aj črevným ťažkostiam.

Divoký pomaranč celý organizmus osviežuje a prečisťuje, odvádza z tela preč škodlivé látky. Pomáha rýchlejšiemu odbúravaniu tuku a vody pri diétach. Vďaka týmto detoxikačným účinkom posilňuje zníženú obranyschopnosť organizmu, urýchľuje a zľahčuje priebeh ochorení a znižuje horúčky. Pomarančová kôra podporuje správne trávenie aj chuť do jedla, mierni nadúvanie a eliminuje výskyt parazitov v črevách. Osviežujúca chuť aj vôňa povzbudzuje, upokojuje rozbúrené nervy a pomáha lepšie sa vyrovnať so stresom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium Peel
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz