Diochi Citrus aurantium (divoký pomeranč) 100 g

Diochi Citrus aurantium (divoký pomeranč) 100 g

  • Bez DPH 217 Kč

Osvěžující čaj z kůry divokého pomeranče je skvělým pomocníkem pro detoxikaci organismu, také urychluje průběh nachlazení i chřipek, organismus osvěžuje, čistí a pomáhá správnému zažívání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Osvěžující čaj Diochi z kůry divokého pomeranče je skvělým pomocníkem pro detoxikaci organismu, ale také urychluje průběh nachlazení i chřipek, snižuje horečku a usnadňuje vykašlávání. Má výborné antivirové a antibakteriální účinky. Odvar z pomeranče pomáhá zdravému zažívání, působí proti plynatosti i střevním obtížím.

Divoký pomeranč celý organismus osvěžuje a pročišťuje, odvádí z těla pryč škodlivé látky. Pomáhá rychlejšímu odbourání tuku a vody při dietách. Díky těmto detoxikačním účinkům posiluje sníženou obranyschopnost organismu, urychluje a zlehčuje průběh onemocnění a snižuje horečky. Pomerančová kůra podporuje správné trávení i chuť k jídlu, mírní nadýmání a eliminuje výskyt parazitů ve střevech. Osvěžující chuť i vůně povzbuzuje, uklidňuje rozbouřené nervy a pomáhá lépe se vyrovnat se stresem.

Příprava: 2-3 lžičky čajové směsi nasypte do 750 ml studené vody a přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium Peel

Možné alergeny: Citrus Aurantium Peel

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?