/    /    /    /  

English Tea Shop Dárková sada slon, bílé čaje a bezinka 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bílé čaje, Dárkové sady čajů, Sady čajů, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
281
ks
Bez DPH 244 Kč

English Tea Shop Dárková sada slon, bílé čaje a bezinka 60 ks

Dárková sada English Tea Shop obsahuje plechovku s dekorací slona a kvalitní bílý čaj ze Srí Lanky. Je vhodná jako dárek pro všechny milovníky kvalitního čaje. Obsahuje celkem 60 nálevových sáčků.

Bílý čaj je ten nejsladší a nejlehčí z čajů. Čajové lístky jsou sklízené ještě před tím, než se zcela otevřou a poupata čaje jsou stále pokryta jemným bílým chmířím. Základem tohoto čaje je čistý cejlonský bílý čaj, který je vypěstován a zpracován dle tradičních čínských metod na svazích centrálního pohoří Srí Lanky v nadmořské výšce cca 1600 m.

Bílý čaj (Camelia Sinensis) byl konzumován po staletí jako povzbuzující a inspirativní nápoj. Číňané velmi dobře znali léčivé přínosy zeleného a bílého čaje již od pradávných časů a používali je k léčbě čehokoli od bolestí hlavy po deprese. Díky velkému podílu antioxidantů chrání bílý čaj před předčasným stárnutím organismu.

Dárková plechovka vychází svým designem z tradičních slavností na Srí Lance. Typická velkolepá slavnost Esala Perahera je plná elegantních kostýmů, tanců a překrásně dekorovaných slonů. Právě překrásně vyzdobení sloni patří k největším atrakcím těchto slavností. Slavnostní oděvy jsou přenesy do barvitého designu plechovky, která vás přenese do vzdálených exotických krajin.

Příprava: Vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 1-2 min. Oslaďte dle libosti. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bílý čaj, Citronová tráva, Bezový květ, Kousky borůvek, Příchuť borůvek
i
i

obal: kovový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz