/    /    /    /  

English Tea Shop Dárková sada slon, bílé čaje a bezinka

Značka:
Množství: 60 ks, 90 g
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Bílé čaje, Dárkové sady čajů, Sady čajů, Dárky pro ženy
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
281
ks
Bez DPH 244 Kč

English Tea Shop Dárková sada slon, bílé čaje a bezinka

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Dárková sada English Tea Shop obsahuje plechovku s dekorací slona a kvalitní bílý čaj ze Srí Lanky. Je vhodná jako dárek pro všechny milovníky kvalitního čaje. Obsahuje celkem 60 nálevových sáčků.

Bílý čaj je ten nejsladší a nejlehčí z čajů. Čajové lístky jsou sklízené ještě před tím, než se zcela otevřou a poupata čaje jsou stále pokryta jemným bílým chmířím. Základem tohoto čaje je čistý cejlonský bílý čaj, který je vypěstován a zpracován dle tradičních čínských metod na svazích centrálního pohoří Srí Lanky v nadmořské výšce cca 1600 m.

Bílý čaj (Camelia Sinensis) byl konzumován po staletí jako povzbuzující a inspirativní nápoj. Číňané velmi dobře znali léčivé přínosy zeleného a bílého čaje již od pradávných časů a používali je k léčbě čehokoli od bolestí hlavy po deprese. Díky velkému podílu antioxidantů chrání bílý čaj před předčasným stárnutím organismu.

Dárková plechovka vychází svým designem z tradičních slavností na Srí Lance. Typická velkolepá slavnost Esala Perahera je plná elegantních kostýmů, tanců a překrásně dekorovaných slonů. Právě překrásně vyzdobení sloni patří k největším atrakcím těchto slavností. Slavnostní oděvy jsou přenesy do barvitého designu plechovky, která vás přenese do vzdálených exotických krajin.

Příprava: Vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 1-2 min. Oslaďte dle libosti. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.

English Tea Shop Dárková sada slon, bílé čaje a bezinka

Darčeková sada English Tea Shop obsahuje plechovku s dekoráciou slona a kvalitný biely čaj zo Srí Lanky. Je vhodná ako darček pre všetkých milovníkov kvalitného čaju. Obsahuje celkom 60 nálevových vrecúšok.

Biely čaj je ten najsladší a najľahší z čajov. Čajové lístky sú zbierané ešte pred tým, než sa úplne otvoria a puky čaju sú stále pokrytá jemným bielym páperím. Základom tohto čaju je čistý cejlónsky biely čaj, ktorý je vypestovaný a spracovaný podľa tradičných čínskych metód na svahoch centrálneho pohoria Srí Lanky v nadmorskej výške cca 1600 m.

Biely čaj (Camelia Sinensis) bol konzumovaný po stáročia ako povzbudzujúci a inšpiratívny nápoj. Číňania veľmi dobre poznali liečivé prínosy zeleného a bieleho čaju od pradávnych čias a používali ich na liečbu čohokoľvek od bolestí hlavy po depresie. Vďaka veľkému podielu antioxidantov chráni biely čaj pred predčasným starnutím organizmu.

Darčeková plechovka vychádza svojim dizajnom z tradičných slávností na Srí Lanke. Typická veľkolepá slávnosť Esala Perahera je plná elegantných kostýmov, tancov a prekrásne dekorovaných slonov. Práve prekrásne vyzdobené slony patrí k najväčším atrakciám týchto slávností. Slávnostné odevy sú prenesené do farbistého dizajnu plechovky, ktorá vás prenesie do vzdialených exotických krajín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bílý čaj, Citronová tráva, Bezový květ, Kousky borůvek, Příchuť borůvek
i
i

obal: kovový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz