/    /    /    /    /  

Batex Deka oboustranná prodloužená z vlněného včesu, 103

Značka:
Množství: 140x220 cm
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Klasické přikrývky
Produktová řada: Batex TOUCH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
3250
ks
Bez DPH 2686 Kč

Batex Deka oboustranná prodloužená z vlněného včesu, 103

Oboustranná prodloužená deka z vlněného včesu od firmy Batex je výborným společníkem nejen pro všechny chladnější dny, ale díky své prodyšnosti zahřeje věčné zimomřivce i během letních nocí a bez nežádoucího přehřívání a pocení. Má prodlouženou délku a je tak přímo na míru dělaná všem vysokým lidem, kterým neustále táhne na nohy, nebo těm co se rádi pořádně zachumlají a užívají si spoustu prostoru pod přikrývkou.

Deku tvoří ovčí vlna vetkávaná do úpletu v přírodní barvě. Ovčí vlna je dokonalý přírodní materiál. Má výbornou výhřevnost, ale zároveň se přizpůsobuje okolním teplotám, takže se pod dekou nezpotíte a nehrozí ani zapaření pokožky. Každé vlněné vlákno je navíc obaleno ovčím tukem lanolinem, jenž  jej chrání před poškozením a navíc má blahodárné účinky na lidskou pokožku.

Ovčí vlna má sama o sobě velkou trvanlivost a při správné péči vám může vydržet tato pokrývka i několik desítek let. Vlna je navíc výborný materiál z obnovitelných přírodních zdrojů. Ovcím neustále dorůstá a stříhá se jednou až dvakrát ročně. Batex vlnu navíc odebírá od drobných beskydských chovatelů ovcí, což dělá z těchto přírodních lůžkovin nejen výbornou ekologickou volbu, ale i etickou vůči chovaným zvířatům.

Deku lze prát v ruce ve 30° vodě, do které se přidá prací prostředek s lanolinem, který deku vypere a zároveň ošetří.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Deka oboustranná prodloužená z vlněného včesu, 103

Obojstranná predĺžená deka z vlneného včesu od firmy Batex je výborným spoločníkom nielen pre všetky chladnejšie dni, ale vďaka svojej priedušnosti zahreje večne zimomravých aj počas letných nocí a bez nežiaduceho prehrievania a potenia. Má predĺženú dĺžku, a je tak priamo na mieru robená všetkým vysokým ľuďom, ktorým neustále ťahá na nohy, alebo tým čo sa radi poriadne zamotajú a užívajú si veľa priestoru pod prikrývkou.

Deku tvorí ovčia vlna votkávaná do úpletu v prírodnej farbe. Ovčia vlna je dokonalý prírodný materiál. Má výbornú výhrevnosť, ale zároveň sa prispôsobuje okolitým teplotám, takže sa pod dekou nespotíte, a nehrozí ani zaparenie pokožky. Každé vlnené vlákno je navyše obalené ovčím tukom lanolínom, ktorý ho chráni pred poškodením, a navyše má blahodarné účinky na ľudskú pokožku.

Ovčia vlna má sama o sebe veľkú trvanlivosť a pri správnej starostlivosti vám môže vydržať táto pokrývka aj niekoľko desiatok rokov. Vlna je navyše výborným materiálom z obnoviteľných prírodných zdrojov. Ovciam neustále dorastá a strihá sa raz až dva razy ročne. Batex vlnu navyše odoberá od drobných beskydských chovateľov oviec, čo robí z týchto prírodných lôžkovín nielen výbornú ekologickú voľbu, ale aj etickú voči chovaným zvieratám.

Deku možno prať v ruke v 30 °C teplej vode, s pridaním pracieho prostriedku s lanolínom, ktorý deku vyperie a zároveň ošetrí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: vlněný včes
produktové řady: Batex TOUCH

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz