/    /    /    /  

Sportique Deo sprej Unisex 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Další velikosti: 120 ml / 263 Kč
Kategorie: Deodoranty ve spreji
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
219
ks
Bez DPH 181 Kč

Sportique Deo sprej Unisex 100 ml

Deo sprej  Sportique Unisex šetrným způsobem eliminuje vznik tělesného zápachu a současně mírní nadměrné pocení díky obsahu účinných látek. Ty přirozenou cestou osvěžují, brání nepříjemným zápachům a současně chrání jemnou pokožku podpaží. Deodorant ve spreji s příjemnou lehce kořeněnou vůní nejen mírní pocení a eliminuje vznik tělesného zápachu, ale zároveň o pokožku i pečuje.

O jemnou namáhanou pokožku podpaží se postará rostlinný glycerin, který pleť zjemní a zanechá ji hebkou a vláčnou. Deodorant vás přirozenou cestou ochrání před zápachem i podrážděním jemné pokožky. Je vhodný pro muže i pro ženy.

Deodorant se snadno nanáší, rychle zasychá a nezanechává stopy na kůži ani na oblečení. Jeho jemně kořeněná vůně vás příjemně naladí a dodá sebevědomí, které vás bude doprovázet po celý den. Je nepostradatelným doplňkem kompletní péče o tělo aktivního člověka.

Použití: Aplikujte ráno na čistou a suchou pokožku podpaží, nejlépe ihned po koupeli. Neaplikujte na poškozenou či podrážděnou pleť.

Sportique Deo sprej Unisex 100 ml

Deo sprej Sportique Unisex šetrným spôsobom eliminuje vznik telesného zápachu a súčasne mierni nadmerné potenie vďaka obsahu účinných látok. Tie prirodzenou cestou osviežujú, bránia nepríjemným zápachom a súčasne chránia jemnú pokožku podpazušia. Dezodorant v spreji s príjemnou ľahko korenistou vôňou nielen mierni potenie a eliminuje vznik telesného zápachu, ale zároveň sa o pokožku aj stará.

O jemnú namáhanú pokožku podpazušia sa postará rastlinný glycerín, ktorý pleť zjemní a zanechá ju hebkú a vláčnu. Dezodorant vás prirodzenou cestou ochráni pred zápachom aj podráždením jemnej pokožky. Je vhodný pre mužov aj pre ženy.

Dezodorant sa ľahko nanáša, rýchlo zasychá a nezanecháva stopy na koži ani na oblečení. Jeho jemne korenistá vôňa vás príjemne naladí a dodá sebavedomie, ktoré vás bude sprevádzať po celý deň. Je nenahraditeľným doplnkom kompletnej starostlivosti o telo aktívneho človeka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Unisex vůně | 5.2.2016 09:24:47 | Edulla

Skvěle voní, používám jej jako toaletní vodu, když jsem na cestách. Přijde mi spíše pánský, ale to nevadí, je to rafinovaná vůně, trošku mi něčím připomíná Udo Waltze od LR nebo Jeans od Replay.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Polyglyceryl - 3 Caprylate, Parfum, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz