/    /    /    /  

Taoasis Deodorant sprej Sauge et Limon, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 70 ml / 275 Kč
Kategorie: Deodoranty ve spreji
Produktová řada: Baldini Deo-Parfémy
Certifikáty: DEMETER, NATRUE
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
89
ks
Bez DPH 74 Kč

Taoasis Deodorant sprej Sauge et Limon, Baldini 10 ml

Deodorant sprej Sauge et Limon Baldini vás osvěží nahořklou vůní citrusového tea tree a šalvěje. Spojení éterických olejů dodá příjemnou lehkou vůni, současně pečuje o podpaží a eliminuje vznik tělesného zápachu. Deodorant ve svém složení spojuje pouze kvalitní přírodní ingredience bez obsahu solí hliníku či podobných škodlivých látek.

Deodorant ve spreji Sauge et Limon je účinný díky kombinaci antibakteriálních éterických olejů, které o podpaží pečují a současně se starají o lehkou vůni. Příjemně nahořklá mírně pikantní kombinace citrusového tea tree a šalvěje účinně zabrání pachu potu a přesto nedráždí citlivou pokožku podpaží.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte na suchou čistou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli. Podle potřeby aplikaci během dne opakujte.

Taoasis Deodorant sprej Sauge et Limon, Baldini 10 ml

Dezodorant sprej Sauge et Limon Baldini vás osvieži horkastou vôňou citrusového tea tree a šalvie. Spojenie éterických olejov dodá príjemnú ľahkú vôňu, súčasne sa postará o podpazušie a elimináciu vzniku telesného zápachu. Dezodorant vo svojom zložení spája iba kvalitné prírodné ingrediencie bez obsahu solí hliníka či podobných škodlivých látok.

Dezodorat v spreji Sauge et Limon je účinný vďaka kombinácii antibakteriálnych éterických olejov, ktoré sa postarajú o podpazušie a zároveň o ľahkú vôňu. Príjemne horkastá, mierne pikantná kombinácia citrusového tea tree a šalvie účinne zabráni pachu potu a napriek tomu nedráždi citlivú pokožku podpazušia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Osviežujúce :) | 5.10.2016 10:04:09 | Lenka

Mini sprej je fakt osviežujúci. Vyskúšala som ho aj na tréningu a pachy drží fakt na uzde. Vôňa mi trochu pripomína kolínsku, ktorou nás sprejovali na Veľkú noc koledníci, ale nejak mi to nevadí :) Vyhovuje mi malé a veľmi pekné balenie. Nabudúce kúpim určite znovu, možno skúsim inú vôňu.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Aqua, Triethyl Citrate, Glycerin, Parfum, Citric Acid, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový, plastový
produktové řady: Baldini Deo-Parfémy

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/